Запитали батьків чоловіка чи можуть позичити, сказали, що не мають грошей. Через тиждень вони купили молодшому синові дорогий спортивний велосипед

Я в шлюбі з чоловіком вже цілих 9 років, кохаємо один одного. Інколи конфліктуємо, але так буває у кожній сім’ї. Після весілля ми проживали в орендованій квартирі, однак потім наші батьки спільно купили нам житло. Тоді ми були дуже щасливі. Насправді квартира була повністю порожня, і тоді мої батьки забезпечили нас практично усім: від нового телевізора до столових приборів. Я була трохи шокована, коли свекруха виділила синові тільки килим, який зі стіни зняла, пару ложок і пару мисок. Хоча вони люди не бідні і як потім виявилося, що багато сервізів і всяких речей у них благополучно лежать на горищі. Очевидно, чекають поки молодший син одружиться, на старшого воно, напевно, не розраховане. Може, це пов’язано з тим, що мій чоловік від першого шлюбу свекрухи і не рідний свекру, хоч він ставиться до нього як до сина. Не знаю. Але тоді я на це особливої ​​уваги не звернула. Що могли, то дали, мої більше, його менше, у кого що було.

Але за 8 років таких випадків було багато. Наприклад, у мого чоловіка операція, за тиждень свекруха до сина навіть не навідалася до лікарні, не кажучи про те, щоб допомогти чимось. Потім у нас ремонт, грошей не вистачає, мене скоротили з роботи (фірму закрили), залишилися на зиму без опалення, бо не встигали доробити без грошей. Мої батьки в той період змогли трохи грошей дати, трохи просто позичити (нам було соромно брати у них гроші, і так квартиру нам подарували). Запитали батьків чоловіка чи можуть позичити, сказали, що не мають грошей. Через тиждень вони купили молодшому синові дорогий спортивний велосипед. Без слів, одні емоції. За столом якось свекруха сказала: «я думала дати грошей дітям, щоб ремонт закінчили, але у мене ж є ще один лобуряка, а він так велосипед хотів».

Тому у мене виникають питання: невже велосипед йому необхідний взимку, до весни не можна було почекати? Їм спокійніше купити молодшому модний гаджет, ніж позичити старшому грошей для того, щоб він взимку не мерз, і зміг доробити ремонт? Ну нічого. Скриплячи зубами від холоду (і в моєму випадку від образи) ми взяли кредит і до весни все зробили. Все своїми силами чоловік робив, він у мене молодець. Знову я ту історію проковтнула, жили далі. Але головне – лицемірство свекрухи. Наші мами знайомі змолоду. Не знаю, що у них там відбувалося, але вони колись дуже дружили, але потім перестали спілкуватися і на цей час вони особливо не спілкуються. В основному свекруха згадує про те, що у неї є сваха, коли потрібно зробити уколи, або на хвороби свої поскаржитися (моя мама медпрацівник). В інший час може пройти повз, не помічаючи. Вчора вона зайшла до мами в кабінет, попрямувала до іншого лікаря, який там сидів, і навіть не привіталася.

Мама дуже ображається. Я підозрюю, що це через те, що пів року тому моя мама відмовилася допомогти свекрусі молодшого від армії захистити (здорового хлопця, який нічим ніколи не хворів). Інколи так хочу висказати чоловікові все, що думаю, щоб він поставив матір на місце. Раніше намагалася йому все це пояснити, однак тільки посварилися. Що Ви скажете? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector