– Заради свекрухи втрачати такий заробіток! – Подруги мене відмовляли, та я все ж поїхала доглядати стареньку

До Італії я поїхала, коли помер мій чоловік. Синові тоді було 19 років, вирішила, що мушу допомогти йому, оплатити навчання. Та й вдома було важко. Думки гнітили. 

Спочатку мені було вкрай важко. Довелося змінити кілька місць, перш ніж знайшла вакансію баданте в однієї сеньйори. Лючія –  неймовірна жінка, назвати її бабусею ніяк не можу, хоч було тоді їй 86 років. Та їй більш як 70 ніяк не даси, ще й така модниця. Ви не повірите, та я не просто працювала на неї, вона стала моєю подругою, наставником. З часом підняла зарплату. Усі подруги мені заздрили. 

Роки минали, і ось, одного разу мені зателефонував син.

 – Мамо, баба Катя дуже хвора. Я її провідую, та доглядати повноцінно не можу, якось незручно мені.

 – А дочці її дзвонив?

 – Так, вона сказала, що не може.

Баба Катя – то моя свекруха. Та я її любила, наче маму рідну. Завжди дякувала Богові за неї. Коли помер мій чоловік, її син – ми підтримували в усьому одна одну.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Тож я зібралася їхати додому. Італійські подруги дуже здивувались.

 – Ти що? Таке місце втратиш! Такі гроші!

 – Не можу я інакше!

 – Це ж свекруха, а не мати рідна.

 – Рідна вона мені, рідна.

Я приїхала. До останнього подиху була поруч, робила все, аби старенькій комфортно було. Коли баби Каті не стало, я дізналась, що вона лишила заповіт на мого сина. Та раптом з’явилась її донька, каже тепер, що я аферистка, оббріхує мене. 

Звісно, я на квартиру синові вже заробила. Та хіба ж справедливо буде, як житло залишиться людині, котра свою маму доглядати не схотіла? От скажіть?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector