Зараз – час понтів. Школярі ходять зі смартфонами, які, по суті, потрібні тільки бізнесменам

Ви не замислювались над тим, що ми стали жити у постійних перегонах? Нам хочеться робити все краще за інших, носити кращий одяг, користуватись крутішими гаджетами і жити в новесеньких квартирах з шикарним ремонтом. Діти ходять до школи з останніми моделями iPhone, а звичайні менеджери віддають усі гроші, аби купити новеньке авто, щоб “не гірше ніж у всіх”. Або якщо згадати сільські весілля? 500 осіб, тонни їжі та десятки літрів алкоголю і 5 днів святкування. Вам це не нагадує часи Князів, коли молоді навіть всіх гостей не бачили?

Це все можна назвати одним простим словом – понти. Люди хочуть, щоб їм заздрили. Люди хочуть бути кращими завдяки матеріальним цінностям. Якщо не купити дитині останній  iPhone, то всі однолітки будуть вважати його лузером. Якщо менеджер не візьме машину у кредит, колеги скажуть, що він просто скупий. Всі ці думки нав’язуються нам суспільством і ми, на жаль, на це ведемося.

Таке мислення несе в собі велику шкоду, оскільки людина починає думати лише про те, чим ще можна похизуватися перед своїми друзями, колегами та просто знайомими. Ми не думаємо про саморозвиток, про якісь цікаві курси або заняття, що могли б якось повпливати на наше мислення і сприяти внутрішньому росту. Ми думаємо тільки про те, як би це купити нову цяцьку і принести її на роботу, щоб всі від заздрощів давилися слиною.

А всьому виною – капіталістична система, яка старанно намагається продати свій непотріб і заробити мільйони. Чомусь у минулому такого зовсім не було. Ніхто не намагався нам нічого впарити. Всі просто жили в своє задоволення і не задумувалися про це все.

А для того, щоб не вестися на цю безглузду систему, ви просто повинні абстрагуватися і перестати непокоїтися про думку навколишніх. Згадайте, це життя лише ваше і ніхто не має права диктувати вам, як жити. Сфокусуйтеся на своєму внутрішньому світі, почніть вкладати гроші в нього і тоді ви помітите, що люди почали поважати вас ще більше. А станеться це тому, що ви станете дійсно грамотною і дуже розумною людиною, яка не буде ховатися за непотрібними понтовими цяцьками, аби заслужити повагу інших.

Коли ви перестанете думати про навколишніх і почнете займатися саморозвитком, ви неодмінно станете успішною людиною, яка просто не буде турбуватися про те, що подумають інші. Саме таке ставлення до життя змусить інших подивитися на вас іншими очима і просто захоплюватися вами, навіть без дорогих авто і гаджетів.

Що скажете з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector