Зараз мені 36 років, у мене бізнес, квартира, машина і той, заради кого я все кинула. Тільки щастя немає. Він контролює кожну мою витрачену копійку, хоча я заробляю значно більше

Інколи наш щоденний спосіб життя змінюється безповоротно, але я не думала, що таке трапиться зі мною. Мені тридцять шість років, і я рідних людей проміняла заради кохання. Щоб бути поруч з цим чоловіком, я накоїла вже багато помилок. Через те, що він мені зателефонував, я покинула хвору матір в ту ніч, і вона пішла з життя наодинці. Я просто не змогла йому відмовити.

А тепер хочу розповісти все спочатку. Історія розпочалася рік тому. Мені було 35 років, хороша робота,  чоловік, з яким ми 12 років разом багато пережили, він дуже хороша людина. Мама, яка хворіє, через це вже нічого в житті не приносило задоволення. В той вечір я допізна сиділа на роботі, і познайомилася в соціальній мережі з чоловіком. Здавалося, що саме його я чекала всі роки. Довго листувалися, не наважувалася на зустріч, напевно, знала, що зараз не час заводити романи. Мама лежить хвора, хоча з чоловіком і не кохаємо один одного, але він підтримує мене, допомагає в такій складній ситуації.

Але зустріч відбулася і я просто пропала, забула про все на світі, втратила голову  не знаю, як ще описати цей стан. Практично не спілкувалася з чоловіком, рідше сиділа з мамою, яка вже проживала в нас. Незабаром все стало зрозумілим і мій роман вибив з колії всіх. Ми продовжували жити під одним дахом, як ніби вичікуючи чогось страшного. Мій чоловік допомагав ліками, був поруч з найдорожчою мені людиною – мамою, а я в цей час спокійно йшла на роботу, а ввечері радісно бігла на побачення. Як я писала вище, мами не стало, коли мене не було поруч.

Коли це трапилося, я зрозуміла, що мені вже нічого робити в цій квартирі. Тому просто зібрала речі і пішла з дому.  Чоловік не тримав, хоча сподівався, що одумаюся, говорив, що пробачив, все-таки 12 років разом. Я пішла. Почалися труднощі з грошима, новий коханий, мабуть, звик, що грошові питання повинна вирішувати жінка. Ми витрачали стільки, скільки не заробляли. Коли в черговий раз коханець розбив чужу машину, я звернулася за допомогою до колишнього чоловіка. Взяла велику суму грошей. Так і не повернула нічого. Він віддав останні гроші мені, я це знаю.

Зараз мені 36 років, у мене бізнес, квартира, машина і той, заради кого я все кинула. Тільки щастя немає. Він контролює кожну мою витрачену копійку, хоча я заробляю значно більше. Хочу віддати борг колишньому, але не можу, оскільки тоді буде відомо, де я тоді взяла гроші. Нещодавно сестра звернулася єдиний раз в житті за фінансовою допомогою, він відмовив. Гроші у нас є, але в нього просто совісті немає. Спершу його тотальний контроль я сприймала, як неймовірну закоханість, а зараз розумію, що це чистої води егоїзм. 

Мені дуже важко, соромно за цей вчинок, але боюся йому щось говорити наперекір. Вночі практично не сплю, схудла, вже нічого не відчуваю, окрім сорому. Як мені жити далі? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector