Зараз, після двох з половиною років, я живу практично повним життям, наскільки можу. Я знайшов старшу дочку і налагодив наші стосунки. Також намагаюся частіше бачитися з молодшою, однак колишня дружина проти наших зустрічей

Когось ця історія може здивувати, але це дійсно трапилося зі мною. Життя – річ непередбачувана, ніхто не знає, що чекає нас завтра. Так і мою долю можна розділити на дві частини: “до” і “після”. Розпочну спочатку. Я виріс в щасливій родині, в дитинстві мав практично все. Закінчив школу, потім коледж, армія. На роботі познайомився з милою дівчиною, зустрічалися протягом року, а потім одружилися. Я не тямив себе від щастя, кар’єра пішла в гору, живі батьки, поруч дружина-красуня. Згодом ми придбали трикімнатну квартиру, кохана народила двох доньок.  Зараз я згадую цей період і усвідомлюю, що він був схожий на казку. 

В той час погані думки навіть і в голову не приходили, здавалося, що так буде завжди, як же я помилявся. Зараз би все віддав, щоб знову опинитися там. А потім сталося те, що змінило моє життя, після чого все полетіло в прокляту безодню.

Сталася банальна життєва ситуація з важкими наслідками. Був дощовий вечір, погана видимість і погане зчеплення з дорогою. Сталася аварія. Я вижив, але впав у кому. Я читав колись, щось подібне в одній з книг, але зміст написаного зрозумів тільки тоді, коли сам це пережив. Я повернувся, але таке відчуття, що повернутися так і не зміг. Ніби прокинувся в іншому, чужому сюрреалістичному світі. Це була наче насмішка і карикатура на мій світ, в якому все було зовсім навпаки того.Через майже рік я вийшов з коми, але те, що я побачив, мене знищило.

А тепер найважче – опис мого нового життя, всього того, що я побачив, вийшовши з коми. Моя дружина має іншого, вона вагітна від нього, коханець дружини – мій колега з роботи і колишній приятель. Старша дочка втекла з дому і живе з якимось хлопцем. У молодшої величезні проблеми з психікою, проблеми в школі і в стосунках з мамою. Ось таку картину я побачив, коли вийшов з коми. Звичайно, про все я дізнався не відразу, довгий час (місяці півтори) від мене все приховували і придумували відмовки, чому моя сім’я до мене не приходить, і чому я не можу ні до кого з них додзвонитися. Правда стала для мене страшним ударом.

Що зараз. Зараз, після двох з половиною років, я живу практично повним життям, наскільки можу. Я знайшов старшу дочку і налагодив наші стосунки. Також намагаюся частіше бачитися з молодшою, однак колишня дружина проти наших зустрічей. 

Тепер подробиці. Коханця дружини вже немає в живих (і це теж окрема важка історія). Моя колишня дружина, але на той момент ми ще не розлучилися і були в самому розпалі розлучення, жила з коханцем разом, в нашому домі. Дочка старша, як я вже і говорив, втекла, жила зі своїм хлопцем (зять). Я на той момент був у лікарні, з коми вже вийшов. Дочка поїхала забирати якісь мої речі, і сталося те, що сталося. Дружина з коханцем все повикидали й ще сміялися наді мною і в очі дочки. Дружина в той момент була на роботі, у коханця був вихідний, він  удома.

У дочки й коханця почалася перепалка, яка переросла в скандал. В результаті у коханця стався серцевий напад (сердечник, була операція), дочка грюкнула дверима і пішла. Увечері дружина прийшла додому, а він уже все. На нервовому ґрунті дружині стало погано її забрала швидка, і як пізніше все дізналися у неї стався викидень. Молодшу дочку до себе забрала старша. Сьогодні старша дочка і колишня дружина не спілкуються, дружина звинувачує в смерті коханця старшу дочку, а молодшій забороняє з нами бачитися.

Власне ось так і живемо. Втім, є і позитивні моменти. Наприклад, весілля дочки, зять виявився дуже хорошою людиною і дуже багато для нас всіх зробив. Він медик, недавно тільки закінчив інститут і працює зараз в державній лікарні, а не в комерційній, що заслуговує на повагу. Молодша закінчує школу, і готується поступати. На превеликий жаль, все пережите для молодшої дочки не минуло безслідно, удар для її психіки був величезний просто колосальний, відносини з матір’ю у неї жахливі й вже були спроби втекти.

Ось така ось моя життєва історія. Так би мовити, розбився в раю, а прокинувся в пеклі. Досі не можу зрозуміти, чому і як все могло ось, так от змінитися. Важко прийняти таку реальність. Як мені бути далі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector