– Зараз він тобі руку зламав, а далі що? Ти б хоч трохи своєю пустою головою думала!

За Захара я вийшла дуже рано: думала, то любов усього мого життя. Мама кілька місяців від цієї ідеї мене відмовляла. Казала, що не може бути щастя з чоловіком, який у свої 24 вже двічі розлучений…

Але хто ж у 19 років буде слухати ту маму? Зробила я так, як хотіла, та й стала дружиною.

Перші кілька місяців здавалось, що ні в кого немає такого кохання, як у нас із Захаром. А потім вся ця романтика перетворилась на справжній жах…Борщ у мене не такий, посуд я мию неправильно, прибираю теж погано! От що не зроби – до всього Захар причепиться! А потім, за класикою жанру, він ще й руку на мене піднімати почав. 

Тоді я вирішила, що це вже все, кінець сімейному щастю – зібрала речі та й поїхала до мами в Польщу. Ох і вислухала я тоді від неї!

– Я тобі ще коли казала, що не буде з того рою меду, га? Так ні, мати ж дурна, мати ж нічого не розуміє! І що тепер? Добре тобі живеться?

– Перестань мені моралі читати, мамо! І без тебе погано, не бачиш? – завжди ображалась я на мамині знущання.

Але десь глибоко в душі я розуміла, що вона каже правду… 

Разом ми так два місяці прожили, а потім зрозуміла я, що без Захара не можу. Ну от хоч убий, а тягне мене до нього, наче магнітом! За три дні зібрала я всі свої пожитки і попрямувала у рідну Вінницю. Мама як дізналась про це все – кляла мене до самого вокзалу. Казала, що нічого мене життя не вчить і я ще про це пошкодую.Але ж яке кохання у нас із Захаром знову спалахнуло! Наче у фільмах романтичних… Він і мені і подарунки, і квіти, і сніданки в ліжко. Та про таке кожна мріє! 

Пошепки

Шість місяців була я найщасливішою жінкою у всьому світі. А потім почалось усе спочатку… Так напився мій коханий, що й не помітив, як руку мені зламав…

Так мені від цього стало погано на душі, що я знову до мами поїхала.

– Ти чого сюди припхалась?! – зустріла вона мене непривітно. – Або заяву на нього напиши, або щоб я тебе тут не бачила!

Мама довго і нудно кричала на мене, змушувала повернутись в Україну, зняти побої, хоч на 15 діб посадити Захара… Але мені совість не дозволяла таке провернути! До того ж, він мені пише постійно, просить його вибачити, клянеться, що такого більше ніколи в житті не повториться…

І от я не знаю, що мені тепер робити! Якщо знову повернусь до чоловіка – мама цього мені не простить і більше до себе не пустить! А якщо я не поїду до нього – жити далі просто не зможу. Що ж зробиш, як любов така сильна штука!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

І що в таких ситуаціях робити?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector