Зараз я переїхала з дітками до батьків. Єдина умова, за якої повернуся до чоловіка – нехай його мама віддасть всі гроші!

Грудень видався у мене дуже витратним місяцем. То ж треба купити діткам подарунки на Миколая, заплатити за новорічні подарунки у школі (з дитини по 550 гривень), а потім Різдво та Новий Рік. Ну і за комуналку, дуже багато пішло на опалення. 

Перед святами деякі ціни на продукти аж до неба скачуть. От кошика майже пустий, але зате вже мінус тисяча гривень у гаманці. Вже боюся рахувати, скільки витратила на салати, солодощі та фрукти до святкового столу. 

Наші витрати, звісно, вилізли за родинний бюджет. І так я залишилася без нової сукні на Новий Рік. Але Бог з тою сукнею, головне, що ми гарно відсвяткували та весело провели час. Діти дуже задоволені подарунками. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Добре, що на другу Святу Вечерю ми поїхали до моїх батьків. Вони живуть у селі, мають все домашнє на городі. Ще й потім склали нам велику сумку додому, ледь гостинці в багажник запхали. 

Однак, зараз на роботі що у мене, що в Діми затримують зарплати. Та і не знали, коли вона на картку капне, бо кажуть, що банк перевіряє всі перекази та відправляє звіт у податкову. Останнє, на що ми витратили гроші – заправити машину. 

У мене вже лак на нігтях так відріс, що соромно пальці показувати. І треба ще в салон піти, волосся підфарбувати. А головне – нові чоботи. Каблук дуже хитається, собачка по блискавці погано їздить. Ще й мерзну в них, одягаю дві пари шкарпеток. Добре, що зараз на вулиці потеплішало і нема снігу. Однак, відкладати таку покупку довго не можу, бо не вистачало захворіти!

Чекаю, не дочекаюся на цю зарплату. Радує, що діти в мене все новеньке мають, і курточки, і взуття та шапки. 

Але чоловік має вже інші плани, куди і як витратити зарплату:

– Вчора з мамою говорив. Вона жалілася, що старе пальто зносилося. 

– Так нехай у ательє віднесе, біля її будинку якраз є ремонт одягу. 

– Ну згадай, коли мама востаннє його купувала? Ще до вірусу точно! 

– І що? 

Пошепки

– Думаю, що треба їй купити нову шубу чи пальто. 

Мене це дуже обурило. От чоловік знає, що у його жінки старі-старезні чоботи, але ставить на перше місце свою маму. 

Свекруха, Антоніна Василівна, ще працює в школі та бере учнів на репетиторство. Не голодує, не бідує. І вона живе сама, а в нас 2 маленьких діток-школяриків. 

І нащо пальто? Аби в школі влаштовувати показ мод та хизуватися перед колегами? Ну це смішно і дивно, чесно. 

Пані Антоніна навіть вчора ввечері зателефонувала до Діми та сказала, аби на наступні вихідні вони разом пішли на шопінг та вибрали пальто. 

– У тебе є ЖІНКА та ДІТИ, ти це розумієш? 

– І що? То означає, що мамі не треба допомагати? 

– Вона якась хвора? Немічна? Бідна? Без даху над головою? 

– Яка різниця? Я її син. Хто ще допоможе, як не я? 

Чоловік вже отримав аванс, але віддав гроші мамі. Я не витримала, зібрала валізи та поїхала з дітьми до батьків у село. 

На мою думку, це дуже егоїстично та несправедливо. Свекруха може сама про себе подбати, а ми молода родина, якій потрібна підтримка. 

І це зараз таке твориться, поки свекруха працює. А що буде потім, коли пані Антоніна вийде на пенсію? Я розумію, що родичам потрібно допомагати. Але й при цьому не забувати про свою родину! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector