Зараз я просто не впізнаю свою дівчинку, стосунки дуже натягнуті. Їй 16 років, живе на всьому готовому, але хоче бути самостійною і незалежною. Одягається так, що перед сусідами соромно. Все з секонд-хенду

З чоловіком у нас одна дитина – донька, до якої ми  завжди ставилися, як до принцеси.

Ми були дуже близькими до того, як вона досягла підліткового віку. Зараз я просто не впізнаю свою дівчинку, стосунки дуже натягнуті. Їй 16 років, живе на всьому готовому, але хоче бути самостійною і незалежною. Неодноразово намагалася пояснити, що поки вона на моїй шиї, то повинна дотримуватися тих правил, що встановлюють дорослі. Однак все безрезультатно.

Одягається так, що перед сусідами соромно. Все з секонд-хенду. У нас є гроші, ми не економимо на ній, пропонувала пройтися по магазинах, купити нормальний одяг, але вона вперлася, що їй так подобається.

У 14 років зробила перший пірсинг. Коли чоловік побачив у дочки сережку в носі, був скандал. Дісталося і мені заодно за погане виховання. Але хіба вона мене слухає, тим більше що вона нікому не говорила, що хоче проколоти ніс.

У дочки є сережки у вухах, але тепер вона попередила, що хоче ще зробити по два проколи на кожному вусі, щоб було ще по дві сережки. Я їй кажу, що вона буде схожа на новорічну ялинку, але моя думка її не цікавить.

А вчора я бачила, як дочка розглядала фото дівчат, у яких цього металолому натикано в різних місцях, навіть на язиці! Я шокована, навіть уявити боюся, що дочка зробить проколи не тільки в вухах, але і в інших частинах обличчя, наприклад, в бровах, або губах.

Коли сказала про це чоловікові, він вирішив позбавити її всіх кишенькових грошей. Дочка про це почула і сказала, що піде з дому, і буде жити на вулиці з такими ж жебраками, як вона. Я не знаю, як на це реагувати, боюся, що вона на зло нам дійсно поїде з дому. А скоро ще й взагалі закінчить школу й вступить до університету в інше місто. Там вона буде робити все, що захоче, без нашого контролю. Боюся, щоб вона не наробила багато помилок. Як налагодити стосунки з донькою, щоб вона дослухалася до старших?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector