Зараз з пелюшок виховують якихось, прости Господи, утриманок. А тоді жаліються, що покоління таке виросло, де ніяких цінностей немає!

Моя донька неправильно виховує моїх внуків. От я наче й розумію, що лізти у все це не маю права… Але ж вона просто псує їм психіку!

У неї двоє діток: хлопчик і дівчинка. І вона чогось собі надумала, що виховувати їх треба по-різному. Якщо він хлопчик, то повинен з пелюшок вміти заробляти гроші, не плакати і не засмучувати батьків. А от до дівчинки вона зовсім інакше ставиться! Їй можна все на світі, бо для неї головне – добре вийти заміж.

Але ж це неправильно! Дітям треба донести декілька головних речей: 

1. Завжди треба вміти постояти за себе. А хлопець ти чи дівчина – то вже немає абсолютно ніякого значення! Бо якщо тебе виростили, наче якусь розмазню – успіху в житті ти не досягнеш.

2. Треба вміти заробляти гроші і самостійно розв’язувати свої проблеми. Так-так! Дівчаток це теж стосується! Зараз з пелюшок виховують якихось, прости Господи, утриманок. А тоді жаліються, що покоління таке виросло, де ніяких цінностей немає. А які ж там цінності, як самі тільки гроші в голові?! От як вмітиме кожен на себе заробити, от тоді такого й не буде. 

Пошепки

3. Якщо шукати себе – обов’язково знайдеш. Мені дуже шкода хлопчиків, на яких батьки із самого дитинства покладають якісь свої величезні надії. Він почав читати в три роки, значить повинен стати мільйонером у двадцять. Ми повели його на курси якогось там розвитку, значить у тридцять він купить нам будинок і машину… Це все така дурня! Дитина повинна шукати своє місце у світі! І все це без тиску батьків, без якихось там очікувань! 

4. У цьому житті можна бути ким завгодно. Дівчинка може стати поліцейською, працювати десь в ДСНС чи рятувальній службі, виконувати будь-яку “чоловічу” роботу. А хлопчик може і в балеті танцювати, і макіяжі робити… Та все, чого тільки його душа бажає! І не дає Боже комусь сказати, що то для чоловіка не солідно!

5. Розвиватися треба завжди! Чекати особливого часу, якогось потрібного моменту, зірки з неба – це все пуста трата часу. Брати в руки себе в руки треба одразу, а уміти треба все. Хлопець повинен уміти готувати, а дівчинка повинна знати, як складати меблі чи платити за комунальні. Бо це життя! І ти ніколи не знаєш, як воно у твоєї дитини складеться в майбутньому. 

А ділити світ на синє і рожеве, на машинки і ляльки, на хлопчаче й дівчаче – вибачте, але це вже такі застарілі погляди, що аж мені страшно! І виростають після подібного виховання такі діти, що просто жах! 

Як ви думаєте, чи треба виховувати дітей різної статі по-різному?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector