Зарплати чоловіка я не бачу, за свою його одягаю, прибираю, ношуся з ним, як з писаною торбою, бо так його привчили мама і бабуся. Двох наших дітей я тягну сама. Розумію, що життя проходить повз мене. Колись Микола був інакшим, а зараз друзі йому важливіші за сім’ю

Згадую, якою я була до заміжжя і сльози на очі навертаються. Молода, гарна, амбіційна. Як я мріяла досягти успіху і мати гарну сім’ю. Пам’ятаю, ми збиралися з подругами й ділилися потаємним. Надя хотіла мати чоловіка бізнесмена, Аліна сподівалась зустріти політика. А я малювала в уяві доброго, дбайливого, хотіла почуватись, як за кам’яною стіною.

Зараз я спілкуюся з дівчатами. Політика Аліна не знайшла, але її чоловік займає керівну посаду в великій компанії, а Надя зустріла свого бізнесмена, має великий будинок і кілька автівок. І лиш мені соромно зізнатися, що я в житті зробила величезну помилку.

 – Ну як твій Микола, гарно заробляє? – щоразу випитують подруги.

А я не знаю, що їм казати, адже вже кілька років утримую всю нашу сім’ю. Я купую чоловікові одяг, харчі й навіть даю на сигарети й пиво. Інакше він ображається. Роботи стабільної в нього нема. Все перебивається незначними заробітками. І якби ж то він хоч вдома мені допомагав. Але де там! Навіть чай собі самотужки заварити не може. 

Сидить з телефоном цілісінькими днями й не може поприбирати, чи бодай макарони зварити. Мене чекає. А на вечір, я повертаюсь з роботи, готую вечерю. Микола їсть, а потім збирається і йде до друзів. А я займаюсь домашніми справами та дітьми. І так мені прикро. Але жодні мої благання та вмовляння не діють на чоловіка.

Пошепки

 – Невже тобі друзі дорожчі? Не хочеш з сім’єю бути?

 – Нащо? Щоб вислуховувати твої претензії й невдоволення! Це ти винна, що я не можу знайти роботу, бо постійно невдоволена. Ти зовсім не надихаєш.

Після таких слів я й справді замислююсь, а раптом це я якась не така? Коли я зустріла Миколу він здавався таким чуйним і розумним, я була впевнена, що стане успішним і досягне чимало. Але після весілля його наче підмінили. Тепер не знаю зовсім, що робити.

Невже це жінка винна в тому, що чоловік не успішний? Як гадаєте, що мені робити?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector