Зарядка після п’ятдесятилітнього ювілею

Молодість не триває вічно, але її можна надовго відкласти.

Для вас ми підготували неймовірно корисну зарядку, яка не завдає шкоди. Ці вправи зберігають кістки молодими, а м’язи еластичними до глибокої старості. Цей інформативний матеріал є обов’язковим для кожної жінки.

Домашні тренування для жінок — одна з наших улюблених тем, вони завжди виручать, коли немає часу на спортзал.

ПРОГРАМА ТРЕНУВАНЬ ДЛЯ ЖІНОК

КОМПЛЕКС ВПРАВ ДЛЯ ЗРІЛИХ ЖІНОК

 1. Потрібно лягати на тверду поверхню, а живіт втягнути. Сідниці напружити. Глибоко дихати: на вдиху підняти руку й плавно на видиху опустити назад. Робити на кожну руку по черзі декілька разів. 

  Важливо! Не потрібно опускати руки на підлогу повністю, щоб вони були весь час напружені. Слідкуйте за хребтом: він має бути  щільно притиснутий до підлоги у верхній частині. Ні в якому разі не відривайте лопатки від килимка! 

 2. Тепер потрібно підіймати дві руки одночасно так, як описано в попередній вправі. Чудово зміцнюється плечовий пояс. 

 3. Потім потрібно зафіксувати руки вгорі, а підборіддя спрямувати до грудного відділу і виконувати легкі погойдування, не відриваючи лопатки. Вправу виконувати 60 секунд. 

 4. Розводьте руки в сторони і повертайтеся в початкове положення, при цьому тримайте їх в постійній напрузі, ні в якому разі не опускай на підлогу.

 5. Тепер перенесіть руки за голову, зробивши глибокий вдих. Плавно опустіть їх вниз, не торкаючись до поверхні підлоги. Виконуйте цю вправу протягом 1 хвилини.

 6. А ця вправа зміцнить тазове дно. Потрібно підіймати по одній нозі від себе і до себе, при цьому не рухаючи тазом. Виконувати по 2 хвилини на кожну ногу. 

 7. Зігнути в коліні ногу та відвести ногу в сторону. Поперек потрібно притиснути до підлоги так, щоб до неї прилягала вся спинаю Таку вправу слід виконувати по 2 хвилини на кожну ногу.

 8. Продовжуючи лежати на спині, потрібно підняти 2 ноги й зводити коліна. Потім розвести коліна в боки. З цього положення потрібно розвести ноги та притримати їх руками та злегка потягнути на себе. Така вправа покращить відтік лімфи.

 9. Щоб зняти втому та напруження в м’язах, потрібно зробити наступне: руки розставити в сторону, а ноги зігнути та підняти. Після цього потрібно опусти праву ногу в ліву сторону, а потім ліву — в праву. Повторити від 8 до 16 таких підйомів-скручувань.

Ці вправи чудово зміцнюють опорно-рухову систему!Ви займаєтеся вдома?

U2
Загрузка ...