Засіб, який допоможе без зайвих зусиль вивести усі плями з матраца

Змінити матрац в спальному ліжку — задоволення не з дешевих, однак на ньому часто можуть з’являтися плями, які не так вже і легко вивести. Коли цих плям стає надто багато, матрац слід або здавати на чистку або спробувати вивести їх самостійно. 

Для вас ми підготували рецепт домашнього засобу, який виведе всі плями та не пошкодить поверхню матрацу. Набагато краще агресивної хімії!

Інгредієнти:

  • Перекис водню 3%-й 235 мл;
  • Харчова сода 3 ст. л.;
  • Рідке мило чи засіб для миття посуду 1 крапля.

Спосіб приготування та застосування:

  1. Спершу знайдіть вдома пляшку з розпилювачем та ретельно її промийте. Потім сюди слід влити перекис водню, додати харчову соду та ретельно перемішати. Зачекати, щоб сода розчинилася. 
  2. Візьміть ще будь-який мильний засіб та крапніть в цю суміш. Потім пляшечку слід закрити та струсити в руках. Нанести засіб за допомогою розпилювача на матрац та залишити на 10 хвилин. 

Найкраще готувати таку суміш одразу перед тим, як наносити її на плями. Вона чудово очистить матрац, але втрачає свою ефективність, якщо буде довго стояти. Також, не забувайте регулярно чистити та пилососити матраци при кожній зміні білизни на ліжках.

Якщо регулярно слідкувати за чистотою матрацу, то можна уникнути проблем і не змінювати його.

Як ви очищаєте матрац?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: