Засіб, який приведе в норму щитоподібну залозу за один тиждень

Наше самопочуття, настрій, вага, зовнішній вигляд, гормональний фон й навіть зовнішній вигляд багато в чому залежить від функціонування щитоподібної залози. Якщо цей орган не отримує з їжі достатню кількість йоду, який необхідний їй для вироблення гормонів, то можуть розпочатися збої в її функціонуванні.

Наслідки порушення функціонування щитоподібної залози:

  • фіброміалгія;
  • синдром подразненої товстої кишки;
  • вугрі;
  • висипи на шкірі;
  • захворювання ясен;
  • безпліддя;
  • автоімунні захворювання.

Існують три гормони, які займають визначальне місце в нашому організмі:  тиреотропний гормон (ТТГ), трийодтиронін (Т3) та тироксин (Т4).

Гормон ТТГ (тиреотропний гормон) — основний регулятор роботи щитоподібної залози, який виробляється гіпофізом. Норма — 0,4-4,0 мед / л.

Якщо рівень цих трьох гормонів підвищений, то це може бути ознакою гіпертиреозу, одна з причин його виникнення — надто агресивне споживання йоду. Знижений рівень показників цих гормонів називається гіпотиреоз та розвивається у людей, котрі споживають дуже малу кількість йоду. Фахівці рекомендують здавати аналізи на гормони щитоподібної залози хоча б раз на рік, або після дуже стресових ситуацій.

А ми вам розповімо, як підтримувати функціонування щитоподібної залози в нормі. Просто вживайте цей засіб!

Спосіб приготування:

  1. В емальований посуд влийте 250 мл гарячої води й додайте 2 ст. л. коріандру. Помістіть на вогонь й доведіть до кипіння. Через 15 хвилин зніміть з плити. 
  2. Потім залишити засіб остигати, процідити й додати ще 2 ст. л. меду.
  3. Вживати суміш, як чай, перед сніданком.

Курс лікування від 1 до 2 тижнів.

Коріандр містить у своєму складі багато корисних мікроелементів, які допомагають запобігти розвитку як гіпотиреозу, так і гіпертиреозу. Також насіння рослини допомагає зменшити набряки або ж нарости на щитоподібній залозі. Хімічний склад насіння коріандру забезпечує захист органу від різноманітних захворювань та інфекцій. 

А які рецепти поліпшення роботи щитовидної залози відомі вам?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: