Наше самопочуття, настрій, вага, зовнішній вигляд, гормональний фон й навіть зовнішній вигляд багато в чому залежить від функціонування щитоподібної залози. Якщо цей орган не отримує з їжі достатню кількість йоду, який необхідний їй для вироблення гормонів, то можуть розпочатися збої в її функціонуванні.
Наслідки порушення функціонування щитоподібної залози:
- фіброміалгія;
- синдром подразненої товстої кишки;
- вугрі;
- висипи на шкірі;
- захворювання ясен;
- безпліддя;
- автоімунні захворювання.
Існують три гормони, які займають визначальне місце в нашому організмі: тиреотропний гормон (ТТГ), трийодтиронін (Т3) та тироксин (Т4).
Гормон ТТГ (тиреотропний гормон) — основний регулятор роботи щитоподібної залози, який виробляється гіпофізом. Норма — 0,4-4,0 мед / л.
Якщо рівень цих трьох гормонів підвищений, то це може бути ознакою гіпертиреозу, одна з причин його виникнення — надто агресивне споживання йоду. Знижений рівень показників цих гормонів називається гіпотиреоз та розвивається у людей, котрі споживають дуже малу кількість йоду. Фахівці рекомендують здавати аналізи на гормони щитоподібної залози хоча б раз на рік, або після дуже стресових ситуацій.
А ми вам розповімо, як підтримувати функціонування щитоподібної залози в нормі. Просто вживайте цей засіб!
Спосіб приготування:
- В емальований посуд влийте 250 мл гарячої води й додайте 2 ст. л. коріандру. Помістіть на вогонь й доведіть до кипіння. Через 15 хвилин зніміть з плити.
- Потім залишити засіб остигати, процідити й додати ще 2 ст. л. меду.
- Вживати суміш, як чай, перед сніданком.
Курс лікування від 1 до 2 тижнів.
Коріандр містить у своєму складі багато корисних мікроелементів, які допомагають запобігти розвитку як гіпотиреозу, так і гіпертиреозу. Також насіння рослини допомагає зменшити набряки або ж нарости на щитоподібній залозі. Хімічний склад насіння коріандру забезпечує захист органу від різноманітних захворювань та інфекцій.
А які рецепти поліпшення роботи щитовидної залози відомі вам?