Застосувавши перекис водню для догляду за кімнатними рослинами, щоб були гарні та великі

Що зробити, щоб наші улюблені квіти на підвіконнях увесь рік були зеленими, красивими і квітучими?

А секрет розкішного кімнатного квітника банально простий: рослини потрібно добре підгодувати. Ми ж з вами їмо три рази в день, ось і квіточкам необхідне різноманітне харчування. Причому можна використовувати домашні підгодування для кімнатних квітів, які є у кожної господині, і зовсім не обов’язково купувати їх в магазині.

Один з них – перекис водню. Саме він насичує рослину всіма необхідними мінералами та поживними речовинами. Коли рослина не отримує достатню кількість мінералів, її ріст та розвиток сповільнюється, а з часом це взагалі може призвести до загибелі вазону.

Чудовий варіант підживлення для орхідей, аспарагусів та спатифілів. Рекомендовано перекис використовувати в тому випадку, коли рослина припинила рости, яку давно не пересаджували. 

Не можна застосовувати:

  • Для обприскування рослин, яким не варто робити позакореневу підгодівлю.
  • Взимку для стимулювання росту.
  • Коли рослина хворіє, після обрізання, пересадки, прищипування.

Перекис не завжди допомагає, якщо вазон почав в’янути просто на очах, оскільки частою проблемою такого стану є гниття коріння, яке уражене хворобами. Спершу вам потрібно вилікувати вазон, а потім можна приступати до поливу з перекису водню для зміцнення. Для цього приготуйте наступний розчин: на 1000 мл води додайте 15 мл розчину.

Якщо ви хочете обприскувати вазон, то приготуйте суміш з 500 мл води та ½ столової ложки розчину. Обприскувати вазон на відстані хоча б 30 см. Щоб підживити коріння, розчиніть 1 ст. л. перекису водню в 1 л чистої води та використовуйте для поливу під корінь один раз на 5 днів. 

Перевага засобу:

  • Низька ціна;
  • Прискорює та стимулює ріст рослин;
  • Володіє антисептичною дією; 
  • Підживлює рослини.

З перекисом водню слід поводитися дуже обережно, дотримуйтеся правильних пропорцій, щоб не завдати шкоди рослині. 

Які засоби для підживлення вазонів використовуєте Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector