Засиділась моя донька у дівках, а я онуків хочу… Що мені робити?

Почула вчора в церкві, що цього тижня виходить заміж одна наша парафіянка, якій тільки виповнилось 18. Мене це неабияк сполохало, адже я також маю донечку, якій 25, а вона ще досі неодружена. В цьому я звинувачую свою подругу. 

Коли народилась Яринка, ми з чоловіком були на сьомому небі від щастя. Дуже чекали та хотіли мати донечку. Однак була у мене подруга Надя, яка любила роздавати мені свої поради. Так склалась її доля, що чоловік покинув, ще до народження доньки, тому виховувала дитину вона сама. Й кожного разу при зустрічі вона говорила мені, як я маю виховувати свою Яринку, як маю слідкувати за нею, коли вона підросте, щоб не дай Боже не сталося так, як в неї. Відповідно вона так мене налякала своїми розповідями, що я доньку навіть після 18 ніколи не відпускала на дискотеки. 

Пізніше Яринка перестала просити відпустити її кудись, вона просто тепер весь час сидить вдома. Коли їй виповнилось 20, я зрозуміла, що час мати вже якісь стосунки з хлопцями у її віці, однак вона мені казала, що їй це не цікаво. Думала, той період перейде і вона неодмінно закохається у якогось парубка, проте тепер їй 25, а ситуація не змінилась. Мої однолітки вже по другому колу бабусями стають й мені хочеться, але я бавлю хіба що котів.

Нещодавно викликала доньку на серйозну розмову.

– Яринко, тобі вже 25, пора створювати свою сім’ю! Можливо ти приховуєш від мене свого хлопця?

Пошепки

– Мамо, та який хлопець, навіщо він мені здався? 

– Доню, боюсь, якщо будеш перебирати нареченими, так і постарієшся тут. А мені хочеться вже онуків…

– Давай краще ще одного кота купимо…

От і що мені з нею робити? Спочатку не впускала до хлопців, через ту свою не мудру колежанку, а тепер не можу вигнати з хати. Здається, що я навіть нагуляним онукам рада буду, лиш би дочекатись! Людоньки, порадьте як повпливати на Ярину? Може то познайомити її з кимось?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector