Зателефонувала з телефону сусідки. Слухавку взяв зовсім чужий чоловік. В Наташі затьмарилося в очах. Що він говорив, не могла зрозуміти

Ярославу виповнився рік. З цієї нагоди батьки влаштували гучне святкування. Після застілля в ресторані гості розійшлися по домівках, а мама з татом Сергія запропонували забрати онука до себе. Бабуся з дідусем були не проти поняньчитися з хлопчиком і дати можливість молодим відпочити.

Наталя з чоловіком не заперечували. Вони вирішили скористатися нагодою і піти разом з друзями на вечірку в нічний клуб. Веселощі вдалися. Під ранок подружжя повернулося додому, але виявилося, що у них немає ключів від квартири. Вони залишилися в пакеті з дитячими речами. Сергій вирішив поїхати до батьків. Він забрав в Наталі сумочку, з якої витягнув свій телефон. Один дзвінок і таксі миттю чекало його біля будинку. Чоловік вибіг з під’їзду з сумочкою дружини в руках. Наталя без ключів, телефону й особистих речей залишилася сидіти на сходовому майданчику. 

Через кілька годин жінку розбудила сусідка. Настав світанок, а Сергій так і не повернувся. Наталя розповіла сусідці про все, що трапилося. Вона почала хвилюватися за чоловіка. Жінка одразу попросила дати їй телефон, аби подзвонити до нього. З того кінця слухавки пролунав незнайомий голос. Наталя не могла зрозуміти, що їй говорять, тому вона кілька разів просила повторити. 

З нею говорив таксист, який вже протягом години чекає на Сергія в лікарні. Вони вдвох привезли туди незнайомого чоловіка, якого знайшли побитого серед дороги. Виявилося, що його пограбували і сильно вдарили по голові. У лікарні рятівників також затримали до приїзду поліції, аби вони дали свої свідчення. Сергій опинився вдома близько обіду. 

Молоде подружжя не такою уявляло собі свою романтичну ніч…

А як би ви вчинили на місці чоловіків? Чи траплялися з вами подібні непередбачувані ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector