Завдання, які перевірять, чи розумніші Ви, ніж учні середньої школи

Задачки на логіку – це не тільки цікавий спосіб провести час, а й неабияка зарядка для вашого мозку. Повірте, що є безліч задачок, з якими в школі ви справлялися б за кілька хвилин, а зараз на роздуми і години замало. з часом усе забувається. Тому, щоб не втрачати тонус, пропонуємо вам сьогодні розв’язати три чудові приклади, які не такі прості, якими здаються з першого погляду.

Якщо вам набридло «клацати» звичайні логічні завдання, спробуйте розгадати парочку математичних головоломок. Якісь із них вимагають реальних «академічних» знань, якісь вирішуються за допомогою винахідливості й уміння розбиратися в причинних зв’язках

  1. Це не простий приклад, тут зібрані практично усі дії. Зазвичай школярі такі приклади розв’язують значно швидше, ніж дорослі. От чому так складається? Доросла людина має бути досвідченішою, однак через відсутність практики, легше обманюють себе. 

    Пошепки

  2. Цей приклад не настільки простий, як здається на перший погляд. Тут будьте уважні з послідовністю арифметичних дій, якщо зрозумієте суть, знайти правильну відповідь не складе труднощів.

  3. Наостанок, ось такий приклад з шестірками. Не поспішайте і все вийде.

Відповіді:

  1. Виконуємо дію в дужках в чисельнику (згідно з арифметичними правилами). Ось така послідовність: 8 – 6 = 2. Тоді 36/3 * 2 = 24. І наостанок згадуємо про знаменник: 24/6 = 4.
  2. Розв’язувати слід так: 6 * 2 – 3 * (20/5) = 12 – 3 * 4 = 12 – 12 = 0.
  3. Якщо спростити, то першу шістку нам потрібно чотири рази помножити на «6» і три рази поділити на «6». А далі найпершу шістку всього один раз помножити на «6». Вийде в підсумку 36.

Скільки задач ви розв’язали?

Підглядали у відповіді?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector