Завдання, які покажуть, наскільки ви уважна та кмітлива людина

Напевне, кожен з вас упевнений у своїй уважності та кмітливості на всі 100%. Чи не так? Самовпевненість – це добре, але сьогодні ми пропонуємо вам перевірити власні здогадки. Чи зможете ви впоратися з нашими каверзними завданнями, які з першого погляду здаються дитячими задачками. 

Що ж, поїхали!

Завдання 1

Перед вами  зображений літній чоловік у кепці. Втім, здається, це не зовсім чоловік. Може, собака? Як гадаєте? А ви вже знайшли песика на цьому малюнку? Ні? Тоді дивіться уважніше. 

Завдання 2

Вам потрібно серед безлічі гарбузів знайти фішку з казино. Так, таку дрібницю серед величезних гарбузів. Злякалися? Не, варто. Потрібно просто докласти трохи зусиль і зосередитися на завданні. То де ж тут причаїлася та сама фішка?

Завдання 3

На цій картинці вам потрібно знайти одразу 10 предметів. Це здається дуже важким завданням, але якщо ви впоралися з попередніми головоломками, то і ця вам під силу. 

Відповіді: 

1. Якщо до обличчя чоловіка, можна помітити що з ним усе не так ідеально, як мало б бути. Тепер достатньо просто перевернути картинку на 180 градусів і ви побачите там собаку з кісточкою.

2. Щоб знайти фішку, слід придивитися до правого нижнього кута. Там і захована наша фішка.

3. Третього завдання і справді досить складне. Бита та чашка сховані в настінній картині. Третій предмет висить у верхівці. Банан опинився на голові чоловіка, що біжить, а м’ячик для бадмінтону хтось – у кошику з фруктами. Квітку ми помітили на голові біля панночки в коридорі. Два білих предмети видніються у правому нижньому кутку. Червоний жук, мабуть, сидить на одному з персиків. А зелена піпетка чомусь висить у верхньому правому кутку кімнати.

А ви впоралися з усіма завданнями?

Яке було найскладнішим? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector