Завелася міль? Бабуся розповіла, як боротися з таким шкідником

На вечерю вирішила приготувати рис. Відкриваю пачку – а там такий “сюрприз” у вигляді молі. Ще й у мішку з яблуками ця зараза завелася! Звісно, я одразу побігла у магазин за хімією. Купила спеціальний спрей та крейду, але, на жаль, нічого не допомагало. 

Здавалося, що та погань з мене насміхається та далі робить шкоду. І тут я вже вирішила звернутися за допомогою до моєї бабусі – вона точно знає, як боротися з такими шкідниками. Тим паче, я завжди довіряю її порадам. 

1. Ретельно перевірте кожну шафку та кутик, особливо у темних місцях. Міль полюбляє там розмножуватися. Також варто ретельно перепакувати крупи у інші пакети (а краще купити спеціальні баночки). Якщо знайшли бодай одну личинку – викидайте. Шкода, але іншого виходу нема. 

2. Візьміть невеликий малярний пензлик та змочіть його у оцті або ж борній кислоті. Нічого розводити водою не треба. Ретельно пройдіться пензликом у кожному кутику та залиште на 30-40 хвилин. Такий засіб нейтралізує поганий запах та знищить всі личинки. Потім протріть вологою серветкою або ж мокрою губкою. 

3. Рекомендується для профілактики розкласти на полицях по 1 зубчику часнику або ж паличку кориці. Ще допомагає мішечок з лавандою, лавровим листочком чи м’ятою. Повірте, міль боїться таких ароматів. 

4. Ну і на останок – хоча б раз у тиждень перевіряйте всі крупи. Також варто купити спеціальні органайзери з міцними кришками. 

Сподіваюся, що такі поради допоможуть кожній господині у боротьбі з тою заразою! 

А які ви знаєте методи? Поділіться досвідом у коментарях! 

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector