Завжди думала, що виглядаю дуже молодо! А тоді взнала про 5 ознак, які видають справжній вік жінки. І аж засмутилася…

Є в мене знайомий, істинний ловелас, який завжди може вгадати справжній вік жінки. От навіть якщо вона дуже доглянута, з хорошим макіяжем, модним одягом і стильною зачіскою, він все одно вміє заглянути під всю цю обгортку і побачити, що ж там ховається всередині.

Чесно вам кажу: мене це вражає. Бо коли я захоплену дивлюсь на 35-річну жінку, він мені впевнено каже: “Ти що, яке 35? Їй точно не менше 42!”

І ніколи не помиляється… 

Я думала, то все якась магія, інтуїція. Але ж ні! Виявляється, є кілька речей, які можуть видати справжній вік жінки всього за кілька секунд.

1. Очі

Не просто ж так люди кажуть, що очі ніколи не брешуть. От згадайте очі своєї мами чи бабусі: сумні, глибокі, мудрі… Вони вже побачили все в цьому житті, встигли стомитись та розчаруватись. Оце і видає всі ті прожиті роки, які жінка носить за плечима. А от якщо у ваших очах і досі є той вогник, та жага до життя, що і кілька десятків років тому – вічна молодість вам забезпечена!

2. Колір шкіри

Так, як би нам не хотілось, але той молодий рум’янець дуже швидко кудись дівається… Світла, чистенька і гладенька шкіра теж зникає. Ми тьмяніємо. Як всередині, так і зовні.

Якщо вас зацікавила ця стаття, читайте більше за посиланням: https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Пошепки

3. Руки та шия

Часто бачу жінок свого віку, які бігають до косметологів. Колють собі все, що можна вколоти, витрачаюсь на своє обличчя десятки тисяч гривень. Але варто тільки глянути на їхні руки чи шию і все стає зрозуміло. Це генетика, це біологія, це нормально. І нічого ми з цим, дівчата, не зробимо. Просто, мабуть, треба приймати свій вік з гордістю та вдячністю.

4. Овал обличчя

Тут, звісно, можуть допомогти косметологи, усі уколи. Але це ж не панацея, правда? Ми втомлюємось з роками. І наше обличчя теж. Але, повірте на слово, це не робить нас некрасивими. Просто додає родзинку в зовнішність.

5. Думки

Не очима єдиними, так би мовити. І тут зараз не про мудрість, не про життєвий досвід. А про погляди на життя. Молодь живе зовсім іншими цінностями, думками, сподіваннями. Якими б ми сучасними не було, та з віком наші слова видають нашу справжню цифру в паспорті.

Звучати це все може дуже сумно… Але от що я вам скажу! Геть не важливо, скільки вам насправді років. Головне те, на скільки ви почуваєтесь! Будьте молодими в душі, не старійте думками. І дякуйте Господу за кожен рік, який благополучно прожили.

Нам тут відведено занадто мало часу, аби ще думати, як би швидко повернути минуле назад.

Ще більше життєвих історій читайте за посиланням: https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Як думаєте, що ще видає вік жінки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector