– Що ти робиш? – Виделку спиртом протираю! – А це ще навіщо? Хочеш мене образити?!

Поїхала я недавно до своїх родичів в гості, зразу скажу – в них я не гостювала вже роками. Цього разу вже довелося їхати, хоча я і не горіла бажанням. Причина була вагома, хоча тут я розповісти вам не можу… Особисто я – людина, яка любить чистоту, можливо, трішки і гидлива. Звичайно, не до фанатизму, але квартира родичів для мене стала справжнім випробуванням.

Я переступила поріг і мою увагу повсюди звернули коробки, баночки, статуетки на підлозі, а пил – повсюди, там, здається, не знають, що таке ганчірка. 

А ще разом з ними проживає кіт, якого також не миють, от і запах від цього кота…  

На кухні там стояла посудомийна машина, але нею там ніхто не користується, плита вся в жирі, ганчірка і губка в умивальнику теж. Господиня житла почала накривати на стіл, а я просто хотіла втекти з цього жаху. Але говорити щось було незручно, то ж я взяла вилочку і протерла її серветкою зі сумки. Потім удавала, що я їм…

Пошепки

Але господиня помітила, що я копирсаюся в тарілці і давай приставати: «Несмачно? Чому не їси? Гидуєш?» Я просто не знала, що відповісти.

Господиня житла ще мені показувала, які у неї нові шпалери. І ще дивувалася, чому я їх не помітила. Та крізь цей бруд взагалі нічого побачити неможливо. Ділюся з вами, бо мені цікаво спитати у вас: що люди не бачать, в якому бруді вони живуть?

Хоча я і працюю, в мене вдома не ідеально, але підтримувати порядок вдома я стараюся. Житло чисте і душа радіє.

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector