Ми з чоловіком полюбляємо на вихідних рибалити. Ця справа для нас ідеальне поєднання приємного та корисного. Їхати нам туди 4-5 годин, а дорога трохи втомлює, тому цього разу ми вирішили заїхати до родичів чоловіка і трохи відпочити.
День перед тим ми зателефонували та попередили про візит. Купили трохи солодощів до чаю та на прохання родичів ще м’яса. О 12 годині ми вже були в них, але радості на їх обличчі не побачили. Вони почали обурюватися, мовляв, чого ж ми так рано приїхали. Але ж ми попередили про те, що орієнтовно будемо в такий час.
Тоді ми поклали на стіл наші гостинці та яловичину, яку просили купити. Думаєте, почули хоч одну скупе “дякую”? Ага! Замість цього вислухали купу претензій:
– А чому так мало м’яса купили? Нас он як багато людей в хаті, могли б і більше взяти.
– Але ви самі казали до тисячі гривень, хіба не так?
– А самим головою подумати? Ніяк?! Ну, нічого! Добре, хоч солодке принесли — завтра в меншої День народження, може, її друзі прийдуть, то ми пригостимо їх. До речі, ви ще можете виправити ситуацію! Як будете вертатися з риболовлі — привезіть і нас трохи свіжого улову.
– Так, звичайно, як скажете, — байдуже відповів чоловік.
Але ми цього робити не збиралися, мовчки слухали все, терпіли, адже все-таки це наші родичі, проте більше їздити до них в гості ми не маємо бажання. Попили чаю з сухариками та поїхали. Дякуючи нашим “гостинним” родичам, ми змушені були обідати в якійсь забігайлівці, адже далі на нас чекала виснажлива та довга дорога.
Як вважаєте, яке має бути спілкування з такими родичами?
Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.
Напишіть нам в коментарях у Facebook!