Зазвичай, чоловіки одразу проганяють невірних жінок з квартири. Однак, я вирішив оригінально помститися Наталці за зраду. Я чекав декілька місяців, аби провчити горе-коханців сповна і ні каплі не жалію!

Декілька місяців тому дізнався, що моя жінка мала коханця. І тим недоробленим Ромео виявився мій начальник, Роман Васильович. Чесно, тоді здавалося, що то дурний сон і я маю от-от прокинутися. 

В мене посада не така велика на фірмі. І дуже дивувало, що директор постійно відсилав саме мене на конференції в інші міста. Ще й вибирав такі області, куди їхати дуже далеко, там Київ, Харків, Дніпро. Звісно, це займало у мене багато часу та тиждень точно не було вдома. 

Вони крутили шури-мури рік. Про це мені розповіла кума, Світлана:

– Мені соромно далі прикривати походеньки Наталки. Вони ще й так почала вихвалятися. Вибач, будь ласка. 

Вона показала їх фотографії, подарунки. Звісно, я мав сумніви – звідки у звичайної вчительки математики з’явилися нові золоті сережки чи айфон. Наївно вірив, що то батьківський комітет подарував їй на свята. Дурень, правда ж? 

Тому вирішив помститися. Аби вони точно запам’ятали той урок на все життя. 

Перше, що зробив – взяв наші гроші з “заначки” та вклав їх у будівництво квартири. Це була невелика однушка на 35 квадратів у новобудові. Наталка ніколи не вкладалася у родинний бюджет, а тільки просила гроші на нігті, нові сукні чи інші подарунки. Ну знайшла собі багатого спонсора у вигляді мого директора. 

Звісно, квартиру я оформив на свого друга, аби потім в суді не ділити майно. 

Я знав, що фірма Романа Васильовича працює “на чорну”. Він не платив податки, давав нам зарплату на руки, а не через ФОПа. А ще любив обманювати своїх клієнтів та часто ставив у машини не оригінальні запчастини, а китайські підробки за пару копійок. 

Тому от я зробив до податкової анонімний дзвіночок та розповів про директора. 

Пошепки

І останній крок – це зустріч з жінкою Романа, Христиною. Я показав їй всі фотографії (які дала Світлана), розповів про їх таємні побачення. Пані Христина аж розплакалася, мені її стало так шкода. Певно, жінки набагато болючіше переносять зраду, ніж чоловіки. Ледь заспокоїв пані Христину, бо вона вся трусилася, як плакала. 

Єдине, що мені залишилося – це почекати, коли план почне працювати. Одного прекрасного дня до нас прийшла перевірка з податкової. Звісно, пан Роман не чекав таких “гостей”, тому не встиг замести сліди. Загалом, комісія знайшла чимало порушень і його бізнес закрили. 

В той час я швидко зібрав всі свої речі з орендованої квартири та переїхав геть. Ще й помив підлогу та витер пилюку, аби ніщо не нагадувало про моє існування. Чесно, тоді здавалося, що я знімаюся у якомусь детективному серіалі. 

Наступного дня Наталка на колінах просила у мене пробачення, плакала, просила дати другий шанс. Всі сусіди чули, як вона завивала у квартирі. Але я просто виштовхав Наталку за двері та заборонив приходити. 

Нас швидко розлучили, я зі спокійною душею вийшов з РАЦСу. Хотів так танцювати та кричати. Мій план помсти спрацював, ура! Роман та Наталка отримали по заслузі. 

Зараз у мене все нормально. Живу спокійно, холостякую на новій квартирі, роблю ремонт. Швиденько знайшов гарну роботу з високою зарплатнею. І що добре – тут жінка директорка. Сподіваюся що такий сценарій більше не повториться в моєму житті. І я точно зустріну хорошу жінку. Варто тільки трішки почекати. 

А про Наталку я не згадую. Сама буде відповідати перед Богом за гріхи. 

Вам сподобався такий оригінальний план помсти колишній жінці? Чоловік вчинив правильно?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector