“Зберіть листочки малини і висушіть: ліки від всіх бід”. Чи дійсно це ефективно?

Малина взагалі має бути ягодою, яку вживає кожна жінка. Засоби з листя цієї рослини містять властивості, які мають здатність зміцнювати стінки матки, пом’якшують процеси клімаксу та менструацій. Лікарі рекомендують щодня пити малиновий чай для підтримки здоров’я.

Сьогодні ми хочемо з’ясувати, чи дійсно листя малини настільки корисне, як про нього розповідають в Мережі. 

Інформація про харчування

Чай з листя малини є низькокалорійним напоєм, і містить у своєму складі наступні мікроелементи: 

  • Магнезій
  • Кальцій
  • Антиоксиданти

Чай з листя червоної малини також є чудовим джерелом калію, що допомагає підтримувати артеріальний тиск у межах рівня здоров’я та зменшує ризик виникнення інсульту.

Щоб приготувати чай, потрібно залити окропом 2 столові ложки листя і залишити на 15-20 хв. Після настоювання процідіть та випийте напій. Але не радимо вживати цей чай перед сном, оскільки додає енергії і важко буде заснути.

Потенційні переваги здоров’я чаю з листя червоної малини

Лист червоної малини – багате джерело вітамінів і мінералів. Хоча дослідження ще не підтвердили користь червоного малинового чаю, існує низка заявлених переваг для здоров’я від його вживання:

Підтримка лактації

Лист червоної малини – традиційний засіб, що стимулює вироблення молока у жінок, що годують немовля. Клінічні дослідження не показали жодної користі від вживання чаю з червоного листя малини для жінок, які годують.

Хоча в цих дослідженнях не було виявлено побічних ефектів від вживання такого чаю, він містить поліфеноли, які можна виявити в грудному молоці. Жінки повинні радитися зі своїм лікарем перед тим, як використовувати різноманітні добавки. 

Втрата ваги

Лист червоної малини рекомендують як загальнозміцнюючий засіб для поліпшення жирового обміну та стимулювання схуднення. Він часто продається як “детоксикуюча” добавка, призначена для поліпшення стану здоров’я. Однак наукове дослідження не виявило жодного впливу на організм – ні корисного, ні шкідливого. 

Потенційні ризики чаю з листя червоної малини

Оскільки чай із листя малини містить сильнодіючі інгредієнти, перед тим, як приймати його або будь-які інші добавки, слід проконсультуватися зі своїм лікарем. Потенційні ризики від вживання такого чаю:

Проблеми з вагітністю

Вплив чаю з листя малини на людину, яка вагітна або годує груддю, не може бути беззаперечним, краще обговорити вживання цього напою з фахівцем. 

Медикаментозне втручання

Лист червоної малини може взаємодіяти з деякими ліками, тому це також варто врахувати. 

Естрогенні ефекти

Лист червоної малини може імітувати вплив естрогену в організмі. Тому людям, які чутливі до естрогену, слід бути обережними з цим напоєм. 

Які переваги від вживання чаю з листя малини Ви знаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector