Збільшуємо урожай часнику і цибулі вдвічі за допомогою нашатиру

Справжні досвідчені городники не особливо захоплюються штучними добривами, які пропонують спеціалізовані магазини. Вони знають деякі секретики, за допомогою яких можна бюджетно, дієво і безпечно збільшити свій врожай, захистити його від шкідників.

Поговорімо про нашатирний спирт. Він цілком безпечний для рослин, тварин та людей. Але рослини особливо чутливі, тому дотримуйтесь дозування і пропонованої кількості поливів.

Де взяти нашатирний спирт? Нам потрібен 10%-розчин, який є в будь-якій аптеці, не потребує рецепту лікаря та дуже дешевий.

Як же виростити величезні цибулини?

  • Перший полив ґрунту треба зробити перед висаджуванням рослини. Зробіть розчин з 3 столових ложок спирту і відра води. Варто готувати розчин одразу перед використанням.
  • Наступний полив відбувається після того, як цибуля виросте на 7-9 см. Тут потрібен розчин з 1 чайної ложки спирту та відра води. Робіть цей полив кожні 10 днів.
  • Коли розпочнеться ріст самої цибулини, то поливайте розчином з 1 столової ложки спирту та відра води також кожні 10 днів.

Як же виростити величезний часник?

  • Перед посадкою полийте ґрунт розчином з 3 столових ложок спирту та відра води.
  • Як тільки з’являться паростки (кілька листочків), полийте його розчином з 2 столових ложок спирту та відра води. Повторюйте такий полив кожних 10 днів. Переважно поливають при коренях та обприскують листя.

Якщо дотримуватиметесь цих рекомендацій, то ваш врожай збільшиться в 1,5-2 рази! Окрім того, у вас буде спокій, бо ніякі шкідники не будуть шкодити вашим овочам.

А ви додаєте добриво до цибулі та часнику?

NataM
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: