Збільшуємо урожай малини. Проводимо ефективну підгодівлю у квітні

Малину часто вирощують на присадибних ділянках. Цей ягідний чагарник потребує правильного догляду та підгодівлі. Саме від цього залежить майбутній урожай та ріст пагонів малини. 

Підгодовувати малину потрібно у квітні до того часу, як розпуститься листя. Використовуються переважно органічні добрива, які містять азот. Саме цей мікроелемент є необхідний для росту та розвитку рослини та зростання зеленого листя. Чим більше пагонів, тим більший буде врожай. 

Органічні добрива для підживлення малини:

  • коров’як,
  • перегній,
  • компост,
  • торф,
  • курячий послід.

Сьогодні ми вам розповідаємо лише про весняну підгодівлю. У квітні малину найкраще підгодовувати рідкими добривами, щоб наситити кореневу систему вологою. Також потрібно ретельно стежити за вологістю ґрунтів в період формування ягід.

Як приготувати рідке добриво: 

10 л води потрібно змішати з 1 л коров’яку. Цей розчин ретельно перемішати та настоювати протягом доби в теплому місці. Після цього знову ретельно перемішуємо суміш й поливаємо малину.

Пошепки

Тепер малину потрібно замульчувати перегноєм або компостом. Влітку можна укласти зверху скошену траву. Така мульча захистить ґрунт від пересихання та перегрівання. 

Розчин коров’яку – це рідка підгодівля, а потім мульчуємо все перегноєм або компостом. За бажанням можете замість коров’яку використовувати курячий послід. Правда, в цьому випадку потрібно бути обережним, щоб не спалити рослину. Розводити курячий послід потрібно 1:12, щоб коренева система від підгодівлі не отримала опіків.

Як ви доглядаєте за малиною?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector