Здогадавшись, що його нарешті забирають, останній пес в притулку не зміг стримати емоцій

Кажуть, що хороші речі відбуваються з тими, хто вміє чекати — і ніхто не знає цього краще ніж Капоне.

7-річний тер’єр терпляче чекав свою майбутню сім’ю в притулку для тварин в Мічигані, мріючи про те, як за ним прийдуть. Мріє про господарів, яким він буде готовий подарувати свою любов.

Замість цього пес день у день спостерігав, як один за іншим його побратими по притулку йшли зі своїми новими господарями, знаходили сім’ю. Поки, нарешті, він не залишився один.

«Протягом досить довгого часу Капоне був єдиною собакою, яку ми тримали в притулку, — розповідає Карлі Куїнн, директор притулку для тварин. — Всі клітки для тварин були порожні, крім однієї єдиної з Капоне і було незвично тихо».

У 2017 році після першого попадання в притулок, Капоне дуже швидко знайшов нову сім’ю, але через рік знову опинився в притулку через свої постійні конфлікти з іншим псом.

Опинившись в клітці притулку вдруге, Капоне відчував пригнічені почуття і навіть відмовлявся від їжі.

«Він втратив багато кілограмів, так як у нього просто не було апетиту, — зазначає Куїнн. — Було дуже важко змусити його їсти. Ми повинні були буквально вмовляти його і щодня підбадьорювали його смакотою, на яку він не дуже реагував».

Карлі без сумнівів заявляє, що голодування Капоне було ознакою його глибоких душевних страждань.

«У нього було розбите серце, — розповідає Куїнн, — І будь-хто, хто випробував у своєму житті щось подібне, прекрасно знає, що про їжу в такі моменти не думаєш».

«Капоне, якого ми зустріли в 2017 році, і Капоне, що повернувся до нас в 2018 — це дві різні собаки, — заявляє дівчина. — Ситуацію посилило те, що всі його друзі почали залишати притулок з новими родинами, а він продовжував залишатися в клітці».

«Він« собака на липучці», — розповідає Куїнн, — пес, який любить бути поруч з тобою завжди і як можна частіше торкатися до тебе».

Однак дивитися на страждання Капоне ніхто далі просто не міг. Співробітники притулку почали з подвоєною активністю розміщувати його фотографію в соціальних мережах, стежачи за тим, щоб всі в найближчих до притулку районах знали, що собака доступна і готова зустріти свою нову сім’ю.

І лише кілька тижнів тому, саме це і сталося.

Квінн не могла повірити своїм очам, коли перевіривши сторінку притулку в Facebook, побачила повідомлення від пари, яка запитувала про Капоне. «За їх словами, вони закохалися в його фото і його історію, — розповідає Куїнн. — «Коли вони прийшли до нас на наступний день, то в руках у них вже був зроблений для нього іменний нашийник».

Але після того як Капоне був кинутий двічі, він перестав впускати в своє серце всіх незнайомців, які оточували його. 

Куїнн знала, що він може просто залишитися лежати, не побажавши ні з ким йти, тому затамувала подих, поки йшла до його будки. «Ми з друзями схрестили пальці, щоб Капоне прийняв правильне рішення, — ділиться своїми переживаннями Куїнн. — Коли ми вивели Капоне в вестибюль, він зупинився і подивився на Джона і Ешлі. Вони обидва опустилися на коліна, і Капоне кинувся прямо в їх обійми. Справжнім щастям було побачити це на власні очі».

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: