Згадав, що він українець – як зараз відбуваються концерти Івана Дорна?

Продюсерка багатьох російських зірок Олеся Сазикіна розповіла про співпрацю з українським співаком Іваном Дорном.

Ще до початку війни році Іван Дорн висував “особливі умови” – прикрасити його готель у номер синьо-жовтими кульками, тримати прапор України під час виступів та навіть цитувати вірші на сцені.

Ще він вимагав ввімкнути звернення президента Володимира Зеленського, хоча на російському телебаченні не було такого каналу. 

Також продюсерка згадала, що у Дорна був “грішок” за собою. Замість 40 хвилинної новорічної програми, де Іван повинен виконати низку пісень (які пройшли ретельний відбір на “фільтрацію” від організаторів), чоловік вийшов на сцену та цитував вірші українських класиків. Через це вступ скоротили до 20 хвилин, а потім взагалі вирізали з ефірного часу. 

Варто згадати, що через патріотичні висловлювання Івана Дорна щодо війни в Україні, йому заборонили в’їзд на територію рф на 50 років та знесли у “чорний зірковий список”. До такого “привілейованого” списку потрапили також його колеги: Каменських, Потап, Монатік, Лобода, Вакарчук та багато інших селебриті.

Однак, співак оголосив, що готовий приїхати до росії, але з однією умовою.

Може, приїдемо тоді, коли Москва буде під українським прапором. Почнемо з Краснодарського краю – заберемо його назад, Таганрог, все інше, а потім до Москви дійдемо, поставимо прапор. Скажімо: “Нам не потрібно до вас їздити, тепер ви до нас будете їздити”, – сказав Дорн в інтерв’ю Факти.ICTV.

Також чоловік вже планує провести масштабний концерт після перемоги України у війні:

Свято нашої перемоги буде реально класним! Я на нього дуже чекаю і, сподіваюся, воно відбудеться якомога швидше!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Daryna
Adblock
detector