Жінка готова останну тисячку витратити на чоботи чи куртку. А я сам повинен купувати продукти, оплачувати комуналку та ще й кредит закрити!

Моя дружина вважає, що жити в боргах – це нормально. Адже гроші можна потім повернути через день, тиждень чи навіть місяць. Ну якщо в когось ж можливість їй позичити 500 чи тисячку, то чому б і ні?

А от я підтримую цю думку. У мене з дитинства був приклад від батьків, що гроші треба зберігати та не витрачати на всякі дурниці. Тато і мама заробляли не так багато, але з розумом витрачали гроші. Так нам потім виходило і на море поїхати, і купити новий телевізор чи зробити ремонт. Хоча жили ми досить скромно, тато мій працював на заводі інженером, а мама продавець одягу.

Я ще з 9 класу шукав якусь роботу – листівки роздавав, мив машини. А вже у 18 років заочно навчався та працював менеджером в одній компанії. І поки мої однолітки витрачали гроші на якісь дискотеки, пиво чи інші дурниці, я все складав. Декілька місяців поекономив і вже маю новий ноутбук для навчання чи теплу куртку на зиму. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Але от моя жінка Ліля взагалі не цінує гроші. Спершу ми жили разом на невеличкій орендованій квартирці. Однак, то було в центрі Львова (на Площі Ринок). Відповідно, ціна була дуже висока. А ще дизайнерський ремонт, кухня з технікою. Ліля довго мене вмовляла взяти саме цю квартиру:

– Ну, будь ласка, дивися, як тут гарно.

– Гарно, але 18 тисяч гривень за оренду – це дуже дорого.

– Ну але подивися, як красиво.

На свою дурну голову взяв та погодився. Бували місяці, коли я мав гроші суто на оренду та комуналку. А жінка нічого не відкладала в родинний бюджет. Отримала зарплату – і вже біжить у магазин, купує косметику чи одяг, в салонах краси робить стрижку, манікюр. Добре, що хоча б мої батьки нам з села передавали продукти, інакше б ми з голоду подохли. 

Потім батьки Лілі віддали нам однушку, правда, на Левандівці. Ліля дуже плакала та нарікала, що ми повинні цю красиву квартиру проміняти на стару однушку, ще й без ремонту. Але я мав гроші на якісь нові меблі (щось ми купили дійсно вживане в Інтернеті), поставили ламінат, повісили гарні штори. 

Так от, нещодавно з нашим авто трапилася пригода. Майстри кажуть, що вже нема сенсу рятувати мого старесенького Опеля, він довго не протягне. Я мав на запасній картці (про яку Ліля не знала) пару тисяч та вирішив взяти машину в кредит. Якраз цих грошей вистачило на перший внесок. Загалом, машинка хороша, швидко їде та не їсть так багато палива. А мені по роботі часто треба їздити по місту чи в сусідні області. 

Чому я про ці запасні кошти Лілі нічого не казав? Та бо вона їх точно могла протринькати в магазині чи салоні краси!

Жінці я вже не даю гроші, кажу, аби вона сама на свою зарплату старалася жити. Не переживайте, комуналка та продукти на мені. А от Лілі 8 тисяч не вистачає на забаганки. Вона нещодавно пальто купила за 4 тисячі! 

Пошепки

Ну і Ліля почала зичити гроші у наших друзів. Я про це не знав, поки не зустрів її подругу, яка в нас дружкою була:

– Сергію, мені не зручно вже так тобі нагадувати. Але Ліля ще тиждень тому казала, що віддасть тисячу. 

– Тисячу? А мені вона нічого не казала.

– Їй треба було на нові чоботи, а зарплату затримували. Тим паче, почала тиснути на жалість, казала, що у вас кредит за машину. 

Я одразу віддав подрузі борг та перепросив за Лілю. Вдома на жінку чекала серйозна розмова:

– Ну навіщо ти ходиш до чужих людей та жебраєш? Ти розумієш, що це низько для такої дорослої людини?

– А що мені ще робити? 

– Вчитися економити.

– Чому ти такий жадібний чоловік? Он моїм подругам їх чоловіки машини дарують, путівки купують. Ритка через декілька днів у Єгипет їде! 

– Ну просися до Рити у валізу на відпочинок. А я тобі тепер ні копійки не дам. Ти і так знаєш, що у нас кредит на машину.

– То візьми у батьків гроші чи ще один кредит. Я відпочити хочу, а тебе і так закордон не відпустять! 

Ми з жінкою аж так посварилися, що вона забрала всі речі та поїхала до батьків. Тепер теща до мене дзвонить та написує гнівні смс-ки, типу я такий жлоб та не хочу про її доньку думати.

Тільки як я маю жінку перевиховати? Вона не розуміє, що гроші важко заробляються та не можу витрачати на всі її забаганки. Через ті шуби, відпустки та кредити Ліля мене з голим місцем залишить! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector