Жінка не має права бути недоглянутою чи втомленою! Хочеш, не хочеш, а подружній обов’язок треба виконувати! Хіба ж не так?

У Харкові знову стало дуже неспокійно, тому на деякий час син забрав мене до себе у Полтаву. Квартира у них своя, місця багато, тому я одразу погодилась. Втомилась вже слухати, як щоночі вікна трусяться…

Мій Олег – великий молодець. І на роботу ходить, і житло собі сам купив, і всю чоловічу роботу добре робить. Словом, я своїм сином пишаюсь.

От тільки жінку він собі вибрав нікудишню. Вона по дому нічого не робить. От взагалі нічого! Каже, що теж працює, тому часу в неї на все не вистачає. Але ж я не сліпа: вона просто днями сидить вдома і клацає щось у своєму телефоні!

Синочок мій приходить з роботи і мусить за собою прибрати, посуд мити, одяг складати… А як він стає ще й вечерю готувати – це взагалі край! Він же голова сім’ї, він гроші додому носить. Як можна додуматись ще й хатню роботу на нього вішати?

Десь два тижні я терпіла це неподобство, а потім далі Карині кілька порад. Вона ще зелена, не все в цьому житті розуміє.

Я сказала, що жінка чоловіка з роботи завжди має зустрічати у красивому вигляді. Що з того, що ти готувала і прибирала цілий день? Невже це причина бути для Олега негарною? Ні, перед його приходом треба виділяти хвилин 10 на себе, щоб йому приємно було у квартиру заходити.

Чоловік на кухні – це взагалі табу! Борщі варити то споконвік жіноча справа. Де ж це бачено, щоб мужик своїй жінці вечерю готував?А діти… Коли чоловік увечері приходить додому, дружина має заспокоїти дітей, щоб ті не кричали, не плакали і не лізли до батька. Йому відпочинок треба, а не дитячі балачки слухати. Для цього жінка є, вона це має брати на себе.

Пошепки

Посуд теж не годиться чоловікові мити. Чи він кухарка, чи прибиральниця? Ні, він несе додому гроші. Чого ж він повинен ще й з брудними тарілками возитись?

Перед сном своєму годувальнику обов’язково треба догодити! Як би там не почувалась, а подружній обов’язок виконувати треба. Не отримає він цього від тебе – покине, а ти лишишся сама з дітьми. І ніхто тебе більше не візьме.

Я життя прожила. Знаю, про що кажу. Це та основа, на якій має будуватись нормальна традиційна сім’я. Коли жінка завжди покірна, тиха і працьовита – тоді і буде щастя в парі. А те, що зараз попридумували, оці рівні права – це все дурниці. Спочатку права ділять, а потім без чоловіка зостаються.

Сподіваюсь, невістка дослухається до моїх порад і їхній шлюб врятувати ще не пізно.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Раніше люди жили краще, правда ж?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector