Жінка не повинна бути “супер”. Єдине, що вона в цьому житті повинна – вміти бути щасливою!

Скільки спостерігаю за жінками, майже всі вони роблять одну і ту ж помилку. Зі шкіри пнуться, аби щось комусь довести, аби стати кращою, аби бути “супер”. 

Але ж супермама – не та, яка із самого ранку до пізньої ночі труситься над дитиною, не маючи відпочинку та часу на себе.

Супердружина – не та, яка тільки те й робить, що догоджає чоловікові і боїться бути справжньою.

Супержінка – не та, яка намагається встигати все і скрізь, контролювати кожен момент свого життя і бути ідеальною. 

Оці всі поняття – звичайна картинка в нашій голові, яка поколіннями нав’язувалась та доповнювалась. Це звичайні стереотипи, які вже давно повинні були зникнути, відійти в минуле.

Пошепки

Якщо вас зацікавила ця стаття, читайте більше за посиланням: https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Бо жінка не повинна намагатися бути для когось суперовою, не повинна доводити свою значущість та просити похвали. Оці всі перегони та змагання, хто ж краща хазяйка чи палкіша коханка, зазвичай нічим не закінчуються. Ніхто, врешті-решт, не дасть вам медаль, коли ви дійдете до фінішу.

Тому живіть для себе, завжди будьте у себе в пріоритеті. Зупиняйтеся, робіть паузи, давайте собі час на відпочинок. Не бійтеся помилок, не забувайте рухатися вперед. Ніхто не має права казати, що з вами щось не так. Нікому не дозволяйте вас повчати. Будьте щасливими. І завжди любіть себе.

Ще більше цікавих історій читайте за посиланням: https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector