Жінка ніколи не просихала. Пиячила страшенно, що аж на ногах не могла стояти. Але я все одно її кохав

Зі своєю дружиною я познайомився давно, ми гуляли в одній компанії друзів. Мені було 17, їй 16. Досить часто ми збиралися в когось на квартирі та пили. Спершу це було звичайне пиво, потім лізли у комоди батьків та брали звідти “ничку”. Хтось приносив елітний коньяк, хтось горілку чи домашню самогонку. 

Тільки Ліда спершу соромилася пити. Адже її мама і бабуся любили прикласти руку до чарки, приводили додому чужих чоловіків. Але потім дівчина втягнулася у нашу “тусовку”. 

Але у Ліди є багато гарних сторін. Може підтримати розмову, підбадьорити, допомогти. Ну така душа компанії! А ще дуже хазяйновита, поки інші друзі спали з перепою, Ліда швиденько прибирала весь той безлад. 

Ну хто в такому юному віці не пив десь з друзями за гаражами, скажіть? Хіба всі такі святі і босі? Я сам у 17 вже курив і нічого, ще живий та здоровий! 

У 21, після закінчення 4 курсу, зробив Ліді пропозицію. Моя бабуся віддала нам свою однокімнатну квартиру, сама переїхала в село. Ми аж тиждень гуляли нашу розписку. Звісно, сусіди хотіли на нас поліцію викликати за галас та гучну музику. Але ми тоді відривалися на повну. 

Потім нас вже всі продавці в магазині знали – який алкоголь любимо. Навіть удвох могли собі ввімкнути телевізор та цмулити пиво. Однак, через рік ми сильно набрали у вазі, з’явилися проблеми з печінкою. Мені вже навіть було соромно глянути у дзеркало, не влізав у жодні штани чи джинси. 

Тому записався у спортивний зал, почав бігати. Замість пива та чипсів їв тільки корисну їжу. Здавав всі аналізи у дієтолога, гастроентеролога. І всі лікарі казали, що жінці також треба змінити спосіб життя, якщо вона хоче стати мамою.

Але Ліда не збиралася відмовлятися від випивки. Сама собі купувала пиво, на всіх святах могла так наклюкатися, що я її ледь додому ніс. 

Якось я приходжу додому – а Ліда сидить на кухні зі своїми подругами, допивають 3 пляшку вина:

– Ой, сонечко, а відвези нас у клуб. Ми хочемо ще коктейлів.

– Лідо, ти ледь говориш. Хай подруги вже йдуть додому, ніякого клубу!

Пошепки

– Боже, Лідка, ну він у тебе і зануда. Якийсь тиран, чесно. Не хоче пустити тебе з подругами на відпочинок.

Ліда хвилину стояла і просто мовчала. А потім підняла руку та показала пальцем на двері:

– Вам туди.

– Куди?

– Додому. Все, свято завершилося, оревуар! 

І це був останній раз, коли я бачив Ліду нетверезою. Вона також вирішила кинути пити, дуже схудла. 

– Мені ти і наш майбутній малюк набагато дорожчі за випивку та друзів. 

Зараз у нас Все добре, жінка народила здорового малюка, назвали Богданчиком. Вона проявила себе як найкраща мама. Вдома чисто-чистесенько, малюк ситий, холодильник повний їжі. 

Знаєте, що я зрозумів? Змінитися заради коханої людини ніколи не пізно. Завжди можна кинути пити, палити, грати в ігри. Адже все робиться тільки на краще. 

А ви погоджуєтеся з думкою нашого читача?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector