Жінка побачила собаку в клітці і спочатку не зрозуміла, що у нього з лапами

 Ця історія трапилася в одному невеликому місті в штаті Флорида.

Джорджина Мілхет і її племінниця любили прогулювалися верхом на конях. На одній з таких прогулянок, жінка побачила іржаву клітку, яка була дуже схожа на ту, у якій перевозять курей. 

Раптово в клітці щось порухалося: жінка зрозуміла, що там щось живе. Мілхет під’їхала ближче і побачила всередині нещасну собаку з дуже сумними очима. Нелюди залишили тварину помирати від спраги під залізним замком. 

Жінка звільнила собаку й очікувала, що той одразу побіжить. Але тварина не виходила. Як виявилося пізніше, у нього зламані лапи, які були неприродно скороченими, а “лікті” – стертими в кров. 

Жінка забрала собаку додому, надала йому першу медичну допомогу та нагодувала. Потім Мілхет віддала собаку до місцевої організації з порятунку тварин.

Після обстеження виявилося, що це собака 2-3 років породи хаскі. У притулку йому дали кличку Лакі. Рентгенівське обстеження не відповіло на усі запитання, і що сталося з лапами пса залишилося нез’ясованим. Чи то це була травма, то чи вроджена аномалія.

Найімовірніше, собаку з самого народження тримали в тій самій клітці. І тому у тварини деформувалися лапи. Робити операції, які є надзвичайно важкими, лікарі відмовилися. Собака ж ледве робить пару кроків. 

Спеціалісти вирішили зробити протези, які будуть допомагати Лакі пересуватися й жити повноцінним життям. З їх допомогою він зможе ходити та навіть бігати.

Співробітники притулку стверджують, що це дуже добрий та ласкавий пес, який потребує любові. Усі вони щиро вірять, що він знайде своїх господарів.

Що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector