Жінка просто помістила пластикову трубу в землю. В результаті її клумбі заздрять усі сусіди

Жінка просто помістила пластикову трубу в землю. В результаті всі сусіди по дачі заздрять такій красі.

Оригінальне і просте рішення! Коштує копійки, а виглядає просто розкішно. Я вже спробувала зробити. Просто супер! І що найважливіше — така клумба займає не так багато місця. Краса.

Таку незвичайну клумбу можна зробити навіть на балконі. Дуже оригінально і красиво.

З настанням тепла багато хто починає виїжджати на дачу. Звичайно ж, хочеться щоб на своїй ділянці було чим помилуватися. Щоб душа відпочила. Але найчастіше доводиться працювати заради цього. Однак, ця жінка придумала спосіб, як зробити оригінальну клумбу без зусиль.

Для створення оригінальної клумби вам знадобляться: земля (можна взяти як спеціальний грунт, так і звичайний, з ділянки), пісок, ніж, непотрібне пластикове відро, пластикова труба (продається в будівельних магазинах), сітка-рабиця, скотч, камені, насіння квітучих рослин.

Як зробити.

Проробляємо невеликі отвори в пластиковій трубі за допомогою ножа. Один кінець пластикової труби закриваємо скотчем.

Потім дно пластикового відра покриваємо камінням і встановлюємо трубу скотчем вниз. Всю конструкцію обертаємо сіткою-рабицею. Закріплюємо сітку.

Землю зволожуємо і змішуємо з насінням рослин. Краще взяти достатню кількість насіння. Потім засипаємо землю в трубу. У саме відро насипаємо пісок.

Ось що вийде в підсумку:

Ця оригінальна клумба просто приголомшливо виглядає з петуніями. 

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: