Жінка провчила чоловіка і свекруху, яка купувала йому путівки на курорт

З першого погляду може здатися, що в мене була хороша сім’я. Мене звуть Валя, і в мене гарний будинок, робота та двоє дітей. Але ніхто не знає, скільки ночей я плакала в подушку. А все через часті приниження від свекрухи та чоловіка. 

Щоліта мій чоловік їздить відпочивати на море зі свекрухою, яка купляє путівку.

Мене це не влаштовувало і я їй натякнула, що відпочивати потрібно всією сім’єю. Свекруха відповіла:

— Це мої гроші і я сама вирішую, куди їх витрачати. Мій хлопчик також має від вас трохи відпочити.

Така відповідь мене вразила. Мій чоловік так щороку відпочиває, а я проводжу літо в мами в селі. Все змінилося в один момент: коли мій чоловік виставив фото з іншою жінкою в інтернет. Тоді я зрозуміла, що він мене зраджує, а я терплю таке приниження.

Матір не могла бачити, як я страждаю і купила мені путівку на курорт. Діти в цей час відпочивали в таборі. Чоловік був дуже злий, коли дізнався, що я їду на море без нього. 

А я вирішила його провчити і сказала:

«Любий, мені потрібно відпочивати від сім’ї, від тебе, від дітей, я тобі не заважаю відпочивати, а ти не заважай мені».

На морі я не зраджувала чоловікові, але часто виставляла фото з іншими чоловіками. І тут почалося… Дзвонила свекруха, кричала на мене, ніби то я непорядна, що я повинна берегти сімейне вогнище. 

Я їй відповіла, що я нікому, крім своїх дітей і мами нічого не повинна, якщо їй не подобається, то нехай перестане купувати путівки своєму синочку.

Після цього випадку чоловік мені заявив, що тепер ми будемо їздити відпочивати тільки разом. Але мене вже це не влаштовувало. Мені набридли його зради, тому я подала на розлучення. 

Він мені розлучення не давав, спали ми в окремих кімнатах. Згодом нас розлучили за рішенням суду. Він збирав речі і сказав, що я пошкодую про своє рішення. Пройшло 3 роки і я жодного дня не пошкодувала. 

Згодом я зустріла іншого чоловіка, з яким ми все робимо вдвох. Тільки тепер я відчула, що таке справжня сім’я. 

А той так і живе зі своєю мамою, шукає ідеал. 

Ви б теж так вчинили на моєму місці?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: