Жінка та діти за 10 років перетворили мене на прислугу. Вирішив, що варто написати заяву на розлучення та податися у вільне плавання

Я гадав, що у мене гарна родина, красива жінка та чудові дітки. Однак, за 10 років подружнього життя все геть зіпсувалося. 

Мені зараз тільки 35, а виглядаю, наче 50-річний дідусь. Ніяких інтересів, крім роботи, у мене взагалі нема. Хоча до весілля я часто їздив з друзями на риболовлю чи ходили у сауну. А зараз що? Дім-робота-дім-робота. Навіть у свій законний вихідний не маю права відпочити, бо треба їхати в село до тещі.

Давно хотів купити собі якісь нові інструменти, спінінг чи диски на машину. Однак, жінка каже, що це марнотратство і я геть не думаю про родину. Бо треба заплатити за комуналку, взяти продукти, синам купити новий одяг на зиму. Вже не згадаю, коли собі дивився нові черевики чи джинси. 

Але про себе Ірина не забуває. Щомісяця робить манікюр, педикюр, вії нарощує. Ще й не забуває з подругами у кафе посидіти. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Між нашими синами невелика різниця. Коли Артемкові було тільки 2, то народився Антон. Іра весь час була в декреті, я тягнув родину. А знаєте, як то важко? Працював на 2 роботах, вдома майже не бував. Тільки замість підтримки чув докори, що я мало заробляю, дітям та жінці не приділяю часу. Ірина навіть дзвонила до моєї мами та сварилася. Хіба це нормально?

Зараз жінка працює в якомусь салоні адміністратором, але позмінно, день через 2. Думаєте, моя Іра така гарна господиня? Дідька лисого. Купує тільки якісь фабрикати чи готові салати в “Сільпо”. Речі в пральній машинці могли днями лежати, поки не починали смердіти. Антон в садку, з ним граються, годують, вивчають пісні та віршики. А старший після школи залишається на групі продовженого дня. 

От Ірина мене не влаштовувала ні як господиня, ні як мама чи жінка. Досить часто ми сварилися через гроші. Хоча я заробляю набагато більше, ніж Ірина, але от, на її думку, цього не вистачало:

Пошепки

– Знайди собі підробіток. Ти мужик чи ганчірка? Хто повинен родину утримувати? 

– А ти тільки можеш мої гроші на різні дурниці витрачати. 

Остання сварка взагалі остаточно дала мені зрозуміти, що варто йти від жінки. Ірина захотіла поїхати з дітьми на море. Вибрала недешевий готель у Єгипті, де все включено. А поки війна, то я ж не можу виїхати закордон. Але заплатити повинен за путівку. 

– Всі подруги та знайомі весь світ об’їздили. А ти мене навіть в Одесу ніколи не відвозив. 

– Та краще ми ті гроші витратимо на щось краще. Ремонт зробимо.

– Ні, діти хочуть на море! Мені співробітникам соромно в очі дивитися, бо маю такого чоловіка-скупердяя.

Жінка поїхала з дітьми до мами. І я просто зібрав всі свої речі, залишив обручку на столі. Поки живу в знайомого на квартирі. Але не хочу повертатися до Ірини. Вона всі соки з мене випила. 

Квартиру я залишу їй та дітям, не буду судитися за спадок. І аліменти оплачуватиму, приїздитиму у гості. Але тепер я хочу пожити у своє задоволення.

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector