Жінка втомилася від постійного фарбування сивого волосся: стиліст запропонував цікаву зачіску

Їй пасує таке перевтілення! 

Не секрет, що багато сучасних жінок хочуть якомога довше зберегти свою молодість і красу. Сьогодні індустрія краси пропонує всілякі спектри послуг для цього. Однак справа ця досить обтяжлива і витратна. Адже будь-яку стрижку, манікюр, підтяжки обличчя необхідно час від часу оновлювати.

А жінка на ім’я Керрі взагалі зіткнулася з великою проблемою. справа все в тому, що вона досить рано почала помічати прояв сивини. Звичайно ж, Керрі в свої роки не хотіла виглядати, як стара бабуся, тому часто фарбувала волосся. Особливого клопоту їй доставляло відросле сиве коріння.

Рясна сивина відростала досить швидко і з нею доводилося вступати в боротьбу кожні 15-20 днів.

Це неабияк втомило  Керрі. Тому жінка вирішила звернутися до стиліста, щоб той їй порадив розв’язання цієї проблеми. Керрі розраховувала, що майстер запропонує їй якесь цікаве фарбування. Однак у професіонала виявилося зовсім несподіване рішення.

Він запропонував Керрі кардинально змінити образ і практично повністю обрізати своє волосся.

Звичайно ж, Керрі спочатку побоювалася результату, але стиліст її запевнив, що жінка залишиться задоволена результатом. Одним рухом руки, перукар обстриг локони жінки і зробив їй стильну стрижку.

Пошепки

Тепер сивина Керрі виглядала дуже стильно. Жінка навіть не очікувала такого ефекту.

Стрижка виявилася їй дуже до лиця.

А як вам таке несподіване перевтілення? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector