Жінка з сивим волоссям зважилася змінити імідж, щоб здивувати чоловіка

З віком жінки все більше занурюються в побутову рутину, нехтуючи доглядом за собою. Виховання дітей, домашні справи та робота відіймають увесь вільний час, що відкладає свій відбиток на зовнішності.

Однак задоволена собою жінка здатна зробити всіх навколо набагато щасливішими. У неї з’являється більше енергії для виховання дітей, вона стає джерелом натхнення для чоловіка, а відображення в дзеркалі мотивує рухатися далі і не зупинятися.

На жаль, Мері Джонсон стала частиною сумної статистики. Вона зовсім перестала за собою слідкувати і помітила, що чоловік більше не робить їй компліментів. Дефіцит уваги коханого змусив її звернутися до стиліста. 

Професіонал вирішив кардинально змінити образ жінки і додати їй яскравої родзинки. Хоча спочатку Мері хотіла лише підстригтися та помалюватися в темний колір.

Крістофер Хопкінс – майстер перевтілень! Він звик творити дива.

Стилісту здалося, що недостатньо лише змінити стрижку і колір волосся. Для того, щоб Мері стала впевненішою в собі, він подбав про цілісний образ. 

Пошепки

Крістофер підстриг жінку, а структурована укладка додала об’єму. Колір волосся став мідним. Під час фарбування професіонал застосував техніку балаяж, тому деякі пасма відрізняються білішими відтінками. Таким чином краще відтіняються риси обличчя. 

Чоловік та діти жінки були вражені її перетворенням. Вони не впізнали цю розкішну жінку, яка зовсім не була схожою на їх втомлену матір. 

Мері також була задоволена результатом. Вона не вірила, що може бути такою красунею.

Після зміни іміджу жінка буквально почала життя з чистого листа. З салону краси вона вийшла усміхненою та впевненою в собі. 

Жінки не повинні нехтувати своїм зовнішнім виглядом. Дбати про себе потрібно у будь-якому віці. 

А як вам таке перевтілення?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector