– А якого милого я маю поступатися своїм місцем? Чим вагітні жінки такі особливі?!

Коли ви стоїте в громадському транспорті, озирніться, чи немає навколо жінки з великим животом. Адже я хочу розповісти, як, можливо, вона почувається в цей момент.

В цієї жінки в животі відчуття, ніби у неї там п’ятилітрова пляшка, але це не просто пляшка – вона живе власним життям. Рухається й постійно тисне на кістки тазу та сечовий міхур. Інколи може завдати удару й зверху по ребрах. 

Ця жінка спить вночі три години, бо більшість часу ця маленька істота всередині поводиться активно. Ймовірно її ще постійно будило бажання сходити по декілька разів в туалет.  

Вона стоїть в цьому транспорті і чекає, коли б вже якнайшвидше вибратися на волю, щоб отримати ковток свіжого повітря. Вона не може вдихнути на повні груди, адже в її легенях майже немає місця. Тоді жінка намагається дихати ротом, і це не дивно, адже її ніс майже постійно забитий. 

Хоча дихати їй важко, але от запах парфумів чи сигарет вона відчуває різко та вже давно мріє про законодавчу заборону на виробництво, зберігання і вживання парфуму, тютюну і фаст-фуду.

Ось вона їде в транспорті, а в неї ще й періодично кам’яніє живіт – це називається «тренувальними переймами» або «скороченнями Брекстон-Хікса». Під час таких тренувань часто темніє в очах і тоді жінка молить Бога, щоб допоміг їм спокійно доїхати.  

Пошепки

Коли таке тренування припиняється, в її стравохід часто виливається кислота, через що жінка починає відчувати печію. Тоді вона починає в сумці шукати препарати, які б змогли зменшити ці неприємні відчуття. І якраз в цей момент починає зводити ноги. Це потрібно просто перетерпіти.

Вона стоїть і думає: «Ну чому, чому мене ніхто не пропустить? .. Вони ж все бачать … Як же так? ..» І до очей підкочують сльози.

І жінка поводиться так не через те, що вона істеричка. А просто у неї надзвичайно великий викид гормонів, які зробили її вразливою і чутливою. 

Тому якщо ви бачите таку жінку, обов’язково поступіться її місцем. Цей пост написаний не для того, щоб викликати жалість до вагітних жінок. 

Його мета: краще пояснити фізичний стан, у якому перебувають жінки під час вагітності. Щоб оточення не думало, що це просто забаганка вагітних.

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector