Жінка з життєвим досвідом: «Якщо хочеш бути щасливою, не пускай подругу в сім’ю! Навіть найближчу »

У кожної жінки є давня близька подруга, з якою приємно проводити час і розмовляти на різні теми. 

Це щастя, коли в житті є люди, яким ми можемо довіряти навіть більше, ніж собі, які не грають на наших струнах, не обманюють нас і кажуть тільки те, що насправді думають. І продиктовано це не їх власними психологічними проблемами, а щирою любов’ю та участю. Де ж взяти таких людей?

На жаль, це поодинокі випадки.

 Ми відібрали 3 типові історії, які найбільш часто трапляються, якщо пускати подруг в сім’ю.

Близька подруга

1. Аб’юз

Світлана, 43 роки: « Зараз я вже хороший психолог після стількох розчарувань. Але 18 років назад я не мала уявлення, що таке аб’юз (коли людина самостверджується коштом іншої). Так, моя подруга часто підколювала мене та насміхалася з дрібничок, особливо в колі друзів. Я цьому не давала ніякого значення та списувала на особливе почуття гумору, мовляв, натура така.»

« Я почала ображатися після одруження, оскільки вона без сорому насміхалася з мене при моєму чоловікові, примушуючи відчувати себе ніяково, але при цьому й образитися конкретно на щось я не могла. Під час приватної бесіди подруга часто наголошувала на тому, що мій чоловік робить не так. Я розпочала дратуватися через його недоліки, які раніше не помічала. 

Я зрозуміла, що це причина частих сварок в моєму домі. Після цього обмежила з нею спілкування і жити стало легше».

2. Надмірна жіночність

Лариса, 37 років: « З інституту знайома я з дівчиною – висока, красива, стильна – багато чоловіків намагалися завоювати її серце. Дружити з нею обожнюю за її легкий характер, позитивний настрій, та й знаєш, що допоможе порадою і справою, коли потрібно.

Однак, я не хочу, щоб вона перетиналася з моїм чоловіком. Вони бачаться лише на великі свята. Я їй не заздрю, а намагаюся зберегти психологічне здоров’я і цілісність сім’ї ».

« Ще в студентські роки усі мої хлопці закохувалися в неї без тями, через що я залишалася самотньою. Хоча вона і не відповідала їм взаємністю, мене це зачіпало. Тому я свідомо не запрошую її додому в присутності чоловіка, інакше була б уже скривдженою і розлученою ».

3. Вростання в сім’ю

Ольга, 32 роки: «Уже декілька років поспіль я дружу з колегою з роботи. Спочатку все було добре, але згодом виявилося, що це людина, сповнена проблем. Вона часто просила мене і мого чоловіка допомогти в тій чи іншій справі. Навіть, в організуванні звичайного день народження. Я розумію, що потрібно допомагати одне одному, але має бути міра у всьому ».

« Вона все частіше почала з’являтися в нашому домі, неначе новий член сім’ї. Одного разу попросила позичити їй немаленьку суму. Я зробила це потайки від чоловіка, адже він би, звичайно, не погодився. Знаєте, як вона повернула гроші? Зустріла мого чоловіка на вулиці і йому віддала всю суму. Вдома був, звичайно, скандал. Після цього, наше спілкування обмежується лише робочими моментами ».

Ось такі історії свідчать про те, що  не варто пускати подруг у власну сім’ю. 

У Вас траплялися схожі випадки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector