Жінка завела коханця, аби відімститися мені за роки зрад. Однак, догралася і тепер ми розлучаємося. Не терпітиму таку гуляку вдома!

Знаєте, я от дуже люблю жіночу увагу, чесно. На роботі говорив компліменти молоденьким співробітницям, пригощав їх кавою, кудись могли навіть піти на вечерю. Звісно, я пригощав цих красунь за власний рахунок. 

Це ж так приємно. Хоча мені було тоді 45, але почувався молодим кавалером, наче от знову 20, та чудова молодість. Вже став собі на роботу парфуми купувати, голитися, одягати гарні сорочки. Навіть записався у перукарню, аби мені сивину замальовували на волоссі та бороді. 

Коли у нас були якісь корпоративи чи робочі застілля, я завжди наливав молодим дівчаткам шампанське, запрошував до танцю. З ними мені було набагато краще та цікавіше проводити час, ніж з дружиною. 

От я приходив додому, бачив Нінку в халаті – і одразу настрій падав. Так знаєте, наче то не жінка, а якесь опудало. От про що з нею говорити? Мені навіть було соромно взяти жінку з собою на корпоратив. Ну вона була схожа на мою маму, а не на жінку, чесно. 

Але потім Нінка змінилася. 

Раз приходжу додому – а на кухні стоїть букет квітів:

– Сама собі купила?

– Ні, кавалер подарував.

А я з того посміявся. Ну які кавалери, Боже! Так мене смішила тою поведінкою. Ну де вона і її “кавалери”?

І так декілька місяців тривало. Я щиро не вірив Ніні, що вона має якогось там залицяльника. Сама собі купує квіти, хоче, аби я так її ревнував. Тю, нема мені куди нерви та енергію дівати.

Однак, місяць тому я дізнався, що в Ніни є інший чоловік. Побачив їх якось випадково у кафе. Так сиділи, обіймалися, горе-коханці великі! 

Пошепки

У мене тоді земля з-під ніг пішла. Така буря емоцій, що словами не передати. Хотів і плакати, і кричати, битися. Але вирішив, що не треба показувати таку драму у людному місці. 

Тому дочекався, коли Ніна прийде додому.

– Так, у мене є коханець, – спокійно відповідає жінка.

– Як ти могла? у нас є діти, роди…

– Так? Ти про це тільки зараз згадав? Шановний, а ти думав, я не здогадаюся про твої залицяння та флірти до молодих співробітниць? Що весь твій колектив дивиться на мене, як на рогату худобу?!

– Ну я..

– Що я? Ти мені коли востаннє компліменти говорив? Цілував? Обіймав? У кафе водив? На тих молодих краль маєш і гроші, і час. А коли ти востаннє мені хоча б добре слово казав? 

Після того Ніна забрала дітей та поїхала геть. Зараз у нас триває розлучення. І той кавалер, з яким я бачив її у кафе, претендує на роль батька. Ну це вже в ніякі ворота не лізе! Раз прийшов з ним розбиратися, то він мене ледь зі сходів не спустив, бугай!

Я просто фліртував зі своїми співробітницями, це не зрада! А вона от сама роги мені наставляла за спиною!

На Вашу думку, хто винен у розпаді родини? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector