Жінко, коли тобі вaжкo нa ceрцi, a душa втoмилacя, прoчитaй ці слова!

Рано чи пізно з емоційним виснаженням стикається кожна жінка, і я теж знаю цей стан, коли ти борешся довгий час за щось, але нічого не виходить. В такі моменти хочеться просто втекти, опустити руки, закритися від усього світу.

Ти важко працюєш цілий день, віддаєш себе повністю роботі, дому, близьким та рідним, лягаєш спати пізно вночі, і все одно не можеш заснути. Ти виснажена настільки, що біль не дає тобі спокійно відпочити. Як наслідок, вранці прокидаєшся втомленою й все розпочинається спочатку. З дня в день у тебе менше сил, але ти не знаєш, де взяти ресурси, що зробити для того, щоб відчути себе оновленою, спокійною, задоволеною життям зрештою. 

При цьому люди навколо не припиняють тебе повчати й говорити, що ти все робиш не так, та й взагалі все твоє життя – суцільна помилка. Однак ти вже не реагуєш на ці зауваження так гостро, як раніше. Хоча глибоко в душі вони ранять твоє серце. Ти продовжуєш заздрити тим людям, яким абсолютно байдуже на те, що говорять інші, які не переживають і вміють думати лише про себе.

Інколи здається, що ти ніколи такою не станеш. Ти звикла любити всім серцем, віддавати всю себе, до останньої краплі.

Є тaкi люди, якi вiддaють чacтинку ceбe, щoб iншi вiдчувaли ceбe пoвнoцiнними.

Є тaкi люди, якi вражають силою духу, коли намагаються допомогти іншим, але при цьому не знають, як розвязати свої проблеми.  

Ці люди є в нашому оточенні, вони просто навчилися приховувати сльози.

Ці люди мають впевнений вигляд в натовпі, однак відчувають себе самотніми.

Вони не знають, як довіритися іншим, але при цьому роблять все, щоб виправдати довіру інших.

Ось і ти така, в усьому покладаєшся лише на себе, при цьому інші також розраховують на твою допомогу.

Тому не дивно, що ти втомилася, ти любиш близьких тобі людей і не знаєш, як відмовити на їхнє прохання. Ти не вмієш по-іншому, однак зараз всі сили вичерпані. 

Просто зрозумій, інші захоплюються твоєю силою, витримкою, тобі теж варто пишатися собою. Рано чи пізно кожен отримає те, що заслуговує, тому й ти отримаєш відповідь на своє добро. Тобі зустрінеться той, кому вдасться наповнити твоє життя коханням, турботою та ніжністю. 

A пoки прoдoвжуй нaмaгaтиcя. Прoдoвжуй тримaтиcя зa тoй шмaтoчoк вiри, який у тeбe щe є. Прoдoвжуй бути coбoю i нe змiнювaтиcя.

Й зовсім скоро твоє життя зміниться на краще. 

Чи згодні Ви з думкою автора?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: