Жінку з 5 дітьми покинув чоловік

Як часто, ті люди від яких чекаєш найбільшої підтримки, встромляють ножа в серце…

Оксана Кобелецька, героїня нашої історії, жила щасливо в шлюбі зі своїм чоловіком Андрієм. Вони виховували спільну доньку Алісу, яка бажала мати братика. Подружжя не поспішали з таким важливим кроком в житті, але дуже хотіло другу дитину і згодом Оксана завагітніла.

Спочатку чоловік дуже радів цій звістці, життя пари набуло нового сенсу. Але так тривало недовго. Все змінилося після першого УЗД…у жінки мало бути п’ятеро діток. Пара не вірила такому результату і вирішили провести ще одне дослідження, яке підтвердило б УЗД. І все виявилось правдою.

Згодом ситуація Оксани набула великого розголосу: чутки про жінку, вагітну п’ятьма дітьми одразу поширилася містом. Виносити цих дітей не так вже й легко. Окрім важкої вагітності та пологів для самої матері, також був ризик, що одні ембріони почнуть забирати харчування в інших. Це могло мати важкі наслідки для безпечного перебігу вагітності.

Тому лікарі запропонували зробити редукцію — видалення одного ембріона, для того, щоб не виникло ризику для нормального розвитку інших. Погодьтеся, вибір не легкий.

Жінка без роздумів відмовилася від операції. Вона була впевнена, що якщо Бог дав її п’ятеро дітей, то вона не має права вирішувати, кому з них жити, а кому ні.

Чоловік весь цей час також був у важкому емоційному стані. Він не знав, як має виховати цих п’ятьох дітей… і вирішив покинути дружину, що завдало важкого удару вагітній Оксані. Згодом він повернувся з обіцянками, що більше не покине і в усьому буде їй допомагати. Однак сімейна ідилія тривала недовго.

Народження цих дітей викликало резонанс серед населення, і місцева влада виділила їм 6-кімнатну квартиру.

П’ятеро новонароджених дітей забирали весь час і сили Оксани, вона майже не спала і постійно доглядала за малюками. Увесь цей час Сергій був поруч з дружиною і намагався всіляко їй допомагати. Як це було передбачувано, чоловіка надовго не вистачило, і згодом він повернувся до звичного для нього життя: спав цілу ніч, грав комп’ютерні ігри, гуляв з друзями. Важко уявити як Оксана справлялася з усім сама!

Оксана не могла собі дозволити такої розкоші та практично перестала спати ночами. Жінка, яка щойно народила дитину, немає вільного часу взагалі. А тут п’ятеро дітей, уявіть яке навантаження на цю маму. Адже кожна дитина потребує особливої уваги й індивідуального підходу до себе 24 години на добу, у кожного був свій режим годування і сну.

Хоча жінці було нелегко, у неї не виникало жодного сумніву щодо свого рішення залишити усіх п’ятьох.

Чоловік виявився слабшим від своєї дружини, і вже за пів року покинув сім’ю. Він дав чітко зрозуміти, що цього разу не збирається повертатися. Згодом чоловік подав на розлучення в суд, і зазначив, що не має змоги надавати фінансову підтримку своїм дітям, оскільки отримав травму. Яке ж розчарування зазнала  Оксана в цей період, коли людина, яка була основною опорою в житті, просто мовчки залишає тебе з  усіма проблемами та клопотами. Так чоловік вирішив втекти від відповідальності. Але що найбільше вражає: він навіть не приходив просто побачитися зі своїми дітьми.

Незважаючи на такі негаразди, Оксана сама справляється з дітьми: рідко відпочиває і присвячує весь свій час їх вихованню. Небайдужі люди подарували сім’ї мікроавтобус, яким щоранку вона відвозить дітей в дитячий сад. А перед цим жінці навіть вдалося  викроїти час і отримати водійські права.

Жителі Одеси також створили благодійний фонд для підтримки цієї самотньої матері.

Однак сьогодні Оксана вже не потребує допомоги. Вона стала популярним блогером на просторах інтернету, де розповідає про усі нюанси материнського життя.

Ми ж бажаємо і надалі залишатися Оксані такою сильною і мужньою жінкою. Адже у неї така підтримка — шість чудових діток, і люди, які після цього випадку оточили її своєю турботою. У цієї сім’ї прекрасне майбутнє.

А ви ще досі вважаєте, що чоловіки — це сильна стать?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector