Жінки, перестаньте економити на собі! Інакше на вас чекає сумна доля

Вчора я вирішила пройтися магазинами, аби обрати для себе осіннє пальто. Довелося чимало обійти, перш ніж знайшла таке, про яке мріяла. Та побачивши вартість на ціннику – я розвернулась і пішла. Зараз не ті часи, аби витрачати великі гроші, погодьтесь. 

Додому я повернулась засмученою. Згадала, як давно економлю на собі, як перестала відвідувати улюблений салон краси, як почала купувати лише акційну косметику, від скількох омріяних речей відмовилась. Звичайно, через це я не перестала бути жінкою, та якось частину себе втратила. А з нею і впевненість.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланнямhttps://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

В мене є подруга Оксана. Вона купує дорогі речі дітям, а сама вдягається лише на секонд-хенді. Насправді це не страшно, вона має чудовий вигляд і гарні речі. Та її діти тепер вважають, що так і має бути. Якщо ж мама відмовляє їм чи хоче придбати щось для себе – вони ображаються, протестують. Чоловіка також влаштовує така ситуація. Він зовсім не хоче витрачати кошти на дружину.

Оксана самотужки загнала себе в пастку і вже не може виплутатися.

Пошепки

І знаєте, що я помітила. З кожним роком кількість жінок, які економлять на собі лише зростає. І вони нещасливі. Їхні очі втрачають блиск. Вони залюбки пішли б на масаж чи манікюр, але навіть мріяти собі забороняють про ці прості речі.

Жінка, котра позбавляє себе усіх цих дрібничок, перетворюється на роздратовану, незадоволену життям тітку. Врешті її не поважають діти, не цінує чоловік. Усі вилазять на її тендітну шию. А вона мовчки потерпає і ніколи не скаржиться.

Звичайно, щастя не лише у матеріальних речах. Жінка може бути задоволеною і без дорогого одягу чи манікюру. Річ не в тому. От мені радість приносить нова кофтина, Оксану тішив похід до косметолога, Таню – цікава подорож, Наталку – смачна страва. Відмова від того, що робить щасливим – вбиває. Розумієте, про що я?

А ви економите на собі? Як гадаєте, це шкідливо?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector