Жінки, прочитайте уважно цю притчу! Стати привабливою може кожна

Скільки жінок на світі страждають, адже почуваються гіршими за інших. Скільки задушливих комплексів, гірких сліз, та мрій, які залишилися не здійсненими через невпевненість.

Я сама роками вставляла собі палки в колеса, адже не вірила, що варта кращого. Та одного разу я натрапила на дуже цікаву притчу. Цей текст мені багато пояснив.

“Якось два добрих друга купця подорожували світом. Вони відвідали чимало країн і заробили великі статки. І ось одного разу їм довелося йти пустелею. Це був важкий і досить довгий похід. У купців закінчилась вода, вони були виснажені.

І раптом – диво, попереду вони побачили місто. Їх гостинно зустріли, дали нічліг та їжу. Потім друзі познайомились з правителем того міста. Він мав двох дочок. Одна була красунею, надзвичайною жінкою, а інша – скромною, тихою, простою. 

Тиждень друзі жили в місті. А коли настав час вирушати далі – один зізнався, що хоче залишитися та одружитися з дочкою правителя.

 – Ти впевнений? Звісно, вона дуже гарна, та все ж.

 – В мене немає сумнівів! Та я збираюсь стати чоловіком не тієї красуні, а іншої.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Його друг дуже здивувався, та прийняв це рішення. За старою традицією наречений мав заплатити правителю викуп. Він підійшов і спитав ціну:

 – За гарну старшу – десять верблюдів, а за молодшу – три.

Пошепки

 – Я дам десять за молодшу.

 – Та не треба. Вона того не варта.

 – Варта!

Минуло багато років. І ось одного разу купець вирішив провідати старого друга. Він приїхав у місто в пустелі. Побачив друга в оточенні дітей. Той мав дуже щасливий вигляд. І раптом до нього підійшла якась надзвичайно гарна жінка.

 – Хто це? – спитав купець.

 – Моя дружина! Хіба не впізнаєш?”

 – Ні! Як вона так змінилася?

 – Вона збагнула, що варта найвищої ціни!”

А ви вірите у себе? Як навчилися цього?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector