Жінки, якщо ви нарешті зустріли ідеального чоловіка – втікайте від нього! Це пастка… Переконалася на власному досвіді

Одного разу, на іменинах своєї подруги, я побачила симпатичного хлопця. Того ж вечора ми познайомились і обмінялись номерами. Згодом Микола запросив мене на побачення в ресторан, і я була вражена його галантною поведінкою. Він так гарно доглядав за мною, подарував квіти, лагідно спілкувався і робив компліменти. Микола видався мені ідеальним хлопцем. Наше спілкування добре склалось, тому через деякий час ми вирішили жити разом. 

Зібравши усі свої речі, з нетерпінням чекала на переїзд до Миколи. Коли я увійшла до його помешкання, мене лякало те, що там тільки одна дуже маленька кімнатка. Тобто вільного простору взагалі не буде, і нам доведеться постійно бути разом в такій тисняві, адже місця для усамітнення немає. Але Микола мене заспокоював, казав, що все буде добре. Тому я продовжувала спокійно облаштовуватися та розкладати свої речі.

Але вже наступного дня сталося те, чого я взагалі не очікувала. Прокидаюсь і чую крики на всю кімнату. Це телефонувала його мама. Тоді я встаю з ліжка, щоб зрозуміти, в чому справа, а Микола дає мені телефон і каже:

– Моя мама хоче з тобою поговорити.

– Мама? Твоя?- здивовано відповіла я, беручи у руки телефон. – Алло…

Пошепки

– Алло, як тебе там, чуєш, я не зрозуміла чого ти так довго спиш? Ти вже давно мала підняти свою п’яту точку і приготувати сніданок моєму синові, — грубо говорила зі мною мама Миколи.

Я стою, витріщивши очі, не знаю навіть, що на це відповісти. З переляку відкриваю холодильник, у якому порожньо та складаю список покупок. Поки Микола поїхав в магазин, я почала швидко збирати свої речі, щоб вийти з квартири до того часу, як він повернеться. Потім він мені ще довго телефонував і писав, але у мене зникло бажання з ним спілкуватися чи бачитися. 

Висновок такий: дівчата, не ведіться на таких “ідеальних” хлопців, в них у шафі заховані скелети. Або якщо у вас вже склалось так, як у мене, тоді просто збирайте речі та втікайте! Така моя вам порада.

А які стосунки у вас зі свекрухою? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector