Жіноча особливість, яка відштовхує будь-якого чоловіка

Багато жінок роблять те, що дратує їхніх чоловіків. Хоча ми не бачимо в цьому нічого надзвичайного. Є певна категорія наших скарг, яка виводить сильну частину людства. Здогадалися про що йде мова?

Чоловіки терпіти не можуть, коли жінки критикують себе, шукають в собі недоліки і гіперболізують їх. 

Думаю, ви розумієте про що я…

Це тоді, коли я міряю джинси і не можу дивитися на відображення в дзеркалі. 

Це тоді, коли я довго збираюся на вечірку, вдягаю елегантну сукню, чую сотні компліментів, а натомість відповідаю: “Та я жирна і некрасива”.

В принципі якщо проаналізувати таку реакцію, то вона є зневажливою стосовно чоловіка. Адже він висловив свою думку, оцінив зовнішній вигляд, а я однією фразою обезцінила все, що він сказав. 

Одного разу мій партнер заявив: “Ти не довіряєш мені”.

Пошепки

Але це неправда. Я довіряю і розумію, що в його очах я виглядаю саме так. Просто у моїй голові є свої переконання і комплекси, які змушують сумніватися в собі. Та чоловікам не подобається, коли жінки приділяють надмірну увагу надуманим недолікам.

Ось що мій чоловік думає з цього приводу: “Не потрібно соромитися свого партнера. Повірте, він знає, якою прекрасною може бути його дівчина з яскравим макіяжем, якою милою вранці після пробудження, якою кумедною в зимовій піжамі. І він приймає і любить її такою різною”.

У цих слова є істина. Чоловікам не потрібна ідеальна картинка. Вони закохуються у жінок тоді, коли вони живі і справжні. Ти будеш приваблювати його навіть з хаосом на голові і в старій футболці. 

Звичайно, що ніхто не каже вам запускати себе. Жінки повинні доглядати за собою, але це потрібно робити заради себе, а не заради когось іншого.

Чоловіки звертають увагу на дівчат, які поводяться впевнено і знають собі ціну. Головне – зосереджуватися на своїх позитивних сторонах і забути про недоліки.

Не забувай, що якщо чоловік обрав тебе, то для нього ти красива і неповторна.

А ви згідні з думкою автора?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector