Жіноче волосся після 50 років: обрізати, фарбувати або залишити так, як є?

Не можливо всім давати одну пораду, адже у кожного різна структура волосся, риси обличчя. Одна й та ж зачіска на різних людях може мати різний вигляд. Сьогодні ми вам розповімо про найбільш поширені зміни, до яких вдаються жінки. Обирайте те, що вам до душі. 

1. Відрізати

Старші жінки часто обрізають волосся. Часто вважається, що короткі стрижки освіжають обличчя та зменшують вік. Правда, щоб добитися такого ефекту, не обов’язково розлучатися з довжиною. Підстригати волосся потрібно тим жінкам, які втомилися від укладок, плойок та фарбувань.

Після 50 років волосся може втрачати попередній вигляд, ставати більш ламким та тьмяним. Тоді дійсно краще звернутися до перукаря, який поверне вам свіжий вигляд. Зверніть увагу на різні варіації бобу, каре. Багатошарові стрижки допоможуть додати об’єм. 

Довші стрижки

Багатошарова стрижка 

Стрижка з косим чубчиком

2. Пофарбувати

Що донедавна сивина одразу асоціювалася з віком. Найменші прояви сріблястого волосся одразу намагалися перефарбувати. Сьогодні ж такий відтінок є досить популярним. Часто навіть молоді дівчата фарбуються в такий колір.

Допускається не зафарбовувати сивину, якщо вона не є рівномірною, а розділяється по волоссю прядками. А от однотонне волосся краще перефарбувати. Найкращими варіантами будуть такі техніки, як балаяж та шатуш. 

Уникайте темного фарбування, навіть якщо до сивини були брюнеткою. Темний колір виділяє обличчя і підкреслює всі зморшки. 

 

3. Залишити так, як є

Не завжди з віком жінка змінюється. Інколи – це лише цифра в паспорті. Якщо жінка зберегла привабливий зовнішній вигляд, то можна не змінювати зачіску. Це допускається за умови ідеального стану волосся. Наприклад, 64-річна модель Ясміна Россі зробила саме так. 

Що б ви хотіли змінити у власній зачісці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector