Жіночий характер за місяцем народження (точність 99%)

Насправді, не лише знак зодіаку впливає на характер жінки.

Сьогодні ми розповімо, як місяць народження впливає на формування особистісних рис характеру кожної жінки.

Характер за місяцем народження

Січень

У цих жінок завжди високі амбіції та багато планів на майбутнє. Їх відрізняє від інших консервативні погляди на життя та серйозність. Часто вони критикують власне оточення, але рідко розповідають те, що у них на душі. 

Дівчата, народженні у січні, володіють хорошим інтелектом, тому люблять спілкуватися з інтелектуалами. 

Лютий

Жінки, народженні в лютому, є дуже романтичними й душевними людьми. Їхнім партнерам потрібно бути достатньо терпеливими, оскільки часті зміни настрою можуть ускладнювати стосунки. З цими дівчатами не так вже і легко знайти спільну мову. 

Вони володіють багатою уявою та мислять абстрактно. Таким жінкам важко пробачити зраду.

Березень

Жінки, які належать до цього місяця, є дуже харизматичними та граційними. Своєю чарівністю вони здатні полонити серце не одного чоловіка. Вони дуже віддані своєму партнеру, адже поважають власний вибір. 

А такий вибір вони роблять дуже ретельно, адже не довіряють будь-кому власне серце. 

Березневі дівчата милі і чарівні створіння тільки до тих пір, поки їх не скривдять. У цьому випадку вони стають справжніми фуріями. 

Квітень

У цих жінок є великий дар до комунікації. Вони знайдуть спільну мову з будь-ким.  Але є в них і один мінус – це ревнивість та занадто висока чутливість. Довести їх до сліз може будь-хто, вони часто ображаються. 

Однак жінки, які народилися у квітні, можуть зробити чоловіка абсолютно щасливим. Вони відкриються лише тому, кому дійсно довіряють, і хто зможе розділити їх глибокі почуття.

Травень

Це дуже сильні та наполегливі особистості, які ні за яких умов не відмовляться від власних принципів. Дуже часто ці жінки завойовують чоловіків саме своєю привабливою зовнішністю. Вони дуже складні за своєю натурою, що також додає їм деякої загадковості. 

Травневі дівчата красиві і вольові, і їх непросто забути.

Червень

Це комунікабельні та допитливі дівчата. Вони є дуже відвертими та щирими.

Багато людей недолюблює їх через прямолінійність. Вони спочатку говорять, а потім вже обмірковують те, що сказали, але завжди скажуть все людині в обличчя, а не будуть обговорювати щось у неї за спиною.

У них сильний та вольовий характер, що допомагає їм завжди добитися свого у відносинах.

Липень

Дівчата, що народилися в липні, красиві, чесні, розумні і таємничі.

Вони намагаються уникнути будь-якого роду конфліктів і завжди чесні і відкриті з іншими. При цьому вони очікують такого ж ставлення від оточуючих, рідних і близьких. І якщо їх очікування будуть обмануті, стережіться.

Вона ніколи вам не пробачить зради і обману. Липневі жінки особливі, хоча і дуже непрості.

Серпень

У жінок, народжених в серпні, дивним чином поєднується егоїзм, любов до самої себе і велике любляче серце, відкрите для оточуючих. Під час суперечки, вони будуть мати безліч аргументів та обов’язково переможуть у протистоянні. 

Серпневі жінки намагаються уникати негативу або людей, не згодних з ними, і, не дивлячись на те, що вони мають відмінне почуття гумору, не потерплять насмішок і знущань у свою адресу.

Ці дівчата люблять увагу, тому мають безліч шанувальників. 

Вересень

Жінки, що народилися у вересні, дуже дисципліновані, доброзичливі і гарні як всередині, так і зовні.

Ці дівчата є дуже вірні, тому не допускають зраду у відносинах. Власному кривднику завжди помстяться.  Крім того, дівчата, народжені у вересні, вважають за краще тривалі відносини. Відносини на одну ніч – явно не для них.

Ці жінки не завжди знаходять супутників по життю, адже у них дуже висока планка та безліч вимог до партнера. 

Жовтень

Це не дуже емоційні жінки, які ніколи не проявляють свої почуття на людях.

Однак, вони наділені дуже сильними рисами характеру. Їхня наполегливість часто допомагає добитися поставлених цілей. Вони покладаються лише на себе, оскільки бояться, що у будь-який момент їх можуть зрадити.

Часто інші жінки заздрять їм, оскільки також бажають бути таким же незалежними. 

Листопад

Жінки, які народжені в листопаді, є справжніми інтелектуалами й володіють гострим розумом.

Вони є дуже спостережливі й одразу відрізнять брехню від правди. З ними краще не жартувати, адже помста прийде моментально. Якщо ви не хочете почути на свою адресу правду, не варто запитувати листопадову дівчину, що вона думає про вас.

Також ці жінки є достатньо впертими. 

Грудень

Це дівчата, які є дуже нетерплячими. Вони чітко будують собі майбутнє та завжди знають, що для них добре, а що погано. Характерною їх особливістю є те, що вони знають, як обернути будь-яку ситуацію у свою користь.

Як правило, вони виходять сухими з води навіть в самій заплутаній історії. Їх люблять за позитивний характер та добре серце. Ці дівчата вміють підтримувати та співчувати. 

Ви згідні з цим описом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector