Жінок приваблюють бородаті чоловіки

Ця думка вже давно популярна серед населення, тому чоловіки все частіше міняють свій стиль на більш брутальний.

Однак, вчені з Університету Турку у Фінляндії вирішили підтвердити цю теорію експериментом. Вони зібрали кілька тисяч жінок й провели опитування, у якому було необхідно оцінити зовнішність чоловіків на фотографіях.

Як не дивно, але чоловіки з бородою перемогли з вражаючим відривом. У чому ж криється істина?

Опитування було особливим: дівчат питали не лише їхні вподобання, а й з яким з чоловіків вони б хотіли довготривалі стосунки, а з якими – роман на одну ніч. Жінки довго обдумували свій вибір. В цей час їхня підсвідомість зчитувала усю необхідну інформацію для того, щоб дати відповідь.

Отже, борода в чоловіка говорить про міцне здоров’я, яке необхідне для хороших стосунків. Жінки люблять лідерів, а борода виділяє таких чоловіків з натовпу. Також, рослинність на тілі мужчини вказує на хороший гормональний рівень, який впливає на статеві відносини.

От самі жінки стверджували, що в таких чоловіках їх приваблює неохайність. Гладко голені джентльмени в класичному костюмі зараз неабияк відлякують дівчат. Вони занадто суворі, надто принципові й будуть вимагати від них того ж.  А от з чоловіками з бородою буде простіше і веселіше, що і є одним з важливих критеріїв довгострокових відносин.

Ви яким чоловікам віддаєте перевагу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector